Co čeká v životě, podle klasického horoskopu, ženu

Někdy okolo patnácti let se začínají dívky zajímat o astrologii. Začínají hledat svoje místo ve společnosti a tak hledají pomocníky na této životní cestě. Je to doba sledování denních předpovědí podle data narození, kterými řídí svoje kroky, rády si vykládají karty, aby věděly, jestli je čeká štěstí, některé dokonce navštíví kartářku, aby se dozvěděly, jestli je to ten pravý.

Která se narodila ve znamení Ryb?

 
Slečna, která se narodila začátkem měsíce března, si určitě pozorně pročte svůj horoskop, ve kterém se dozví potěšující zprávu. Dívky, narozené v tomto znamení, jsou ztělesněním ženskosti a proto není divu, že se při této konstelaci narodilo mnoho krásných modelek a hereček. Rovněž jsou romantické, tajemné a citlivé a rády se zamilovávají. Potřebují něhu a péči a pokud jí je partner neposkytne, bude hledat lásku v náručí jiného muže.

Barvy, které tomuto typu žen sluší jsou: fialová a modro-zelená. Vůně levandule je zklidňuje a navozuje hluboký spánek. Z kamenů a drahokamů by si dívka, narozená ve znamení Ryb, měla vybrat akvamarín, ametyst, měsíční kámen a fluorit.

Ryby jsou obdařeny kreativním talentem a přitahuje je povolání v uměleckých profesích. Rády se věnují smysluplné práci, při které vyjadřují pochopení a soucit. Profese zdravotní sestry, lékařky, terapeutky, hudebnice, modelky, charitativní pracovnice nebo tanečnice jí budou plně vyhovovat.

Dárek, který je vhodný pro dívku ve znamení Ryb, musí být romantický. Radost jim uděláte sbírkou básní, lístky do divadla, luxusní parfém nebo kosmetiku, dárkový poukaz na masáž nebo barvy a štětce na malování anebo předplatné časopisu o umění.

Po přečtení horoskopu se patnáctiletá slečna uklidní. Konečně našla na cestě k dospělosti na tuto etapu průvodce. Než dozraje v ženu, která už bude vědět.

[ssba]