I bez Viagry budete spokojeně žít


Každý moudrý muž dobře ví, že stres mu udělá ze života peklo, a tak se mu snaží vyhnout. Bojovat se stresem dnes není snadné, i když tu máme skvělé pomocníky, například adaptogenní rostlinky, jako je Ashwagandha nebo Maca peruánská, s nimiž docílíte opětovné hormonální rovnováhy a bude se vám lépe stresové faktory eliminovat, ovšem na jedno velmi důležité pravidlo bychom neměli zapomenout – na stravovací režim. „Řekni mi, co čteš…“ známé rčení, které jasně deklaruje lidské morální vlastnosti na základě zájmu o určitý druh četby bychom mohli směle přenést i na váš jídelníček. Jakmile totiž prozradíte, co jste měli dnes ráno k snídani a pak k obědu, bude jasno o vašich potenciálních zdravotních potížích.

ořechová směs

Bílá mouka – to není jen hladká, polohrubá a hrubá mouka v pytlíku, ale i všechny pekařské výrobky, kam patří chléb, rohlíky, housky, bulky, sladké koblihy, koláče a buchty, dorty, těstoviny atd. Bílá mouka je ale ochuzena o vlákninu a většinu živin, obsahuje jen vnitřní endosperm, a to je málo. Nahrazujte jí celozrnnou, která je mnohem zdravější a přínosnější.

milenecký pár

Cukr – řepný rafinovaný cukr se přidává do stovek tisíc potravinářských výrobků http://www.zstv.cz/ a je to jeden z nejnebezpečnějších „legalizovaných jedů“ ve společnosti. Dopřejte si raději cukr hnědý, melasu, kvalitní med nebo sušené či čerstvé ovoce. A máte-li dostatek dobré vůle, přidejte do svého jídelníčku i více luštěnin, ořechů a zeleniny a omezte konzumaci masa a uzenin.

Viagru bez receptu Erectmax raději ne – syntetické léky jsou pro tělo velkou zátěží, nepochází z přírody, vytvořil je člověk a my lidé stále neznáme všechna tajemství a souvislosti veškerých dějů ve vesmíru. Obraťte se proto raději na přírodní přípravky, například v případě slabé erekce na zmiňované adaptogenní bylinky, které redukují nejen stresové výkyvy, ale podpoří i tvorbu potřebného hormonu testosteronu. Společně s kvalitnější stravou se vám určitě podaří docílit dobrých výsledků.

[ssba]