Nestrádejte zbytečně


Opět máte ten pocit, že nemáte sil, že Vám chybí energie a chuť něco podniknout. Vyhýbáte se společnosti, odmítáte pozvání. Raději sedíte doma a přemýšlíte nad tím, co Vám vlastně schází. Jedním slovem – strádáte.
Vy ale přesně víte, co Vám schází. Vám prostě chybí doteky, něha a smyslnost. Přestali jste mít zájem o své tělo, a nyní se Vaše tělo hlásí o své potřeby. Jde čistě o fyzično, které je předpokladem pro vyvážené duševno.
Opravdu nestačí jen používat své tělo k ostatním činnostem, jako je práce. I Vaše tělo potřebuje doping. Vidíte sami na sobě, v jakém svalovém napětí se stále nachází. Ty doteky mu skutečně chybí.

erotika

·         Víte, že erotické masáže dokážou udělat přítrž všem fyzickým neduhům?
·         Že dokážou naladit tělo i duši na společnou notu?
·         Že dokážou vyvolat rovnováhu všech životních funkcí?
·         Že dokážou dodat životní energii do Vašich žil?
·         Že mají léčebnou moc?

Zdá se Vám, že superlativy nejsou na místě? Že takové erotické masáži je přisuzováno něco, co není pravda? Pak se, s prominutím, mýlíte.
Jakým lepším způsobem dokážete naladit svou mysl tak, abyste začali milovat své tělo? Abyste se nestyděli za své intimní potřeby? A je zcela jedno, zda jste muž, žena, nebo dokonce pár.

Jakým lepším způsobem dokážete najít svou opravdovou smyslnost, která je dána pouze člověku.
Jakým lepším způsobem dokážete odbourat své strádání, které je vyvoláváno nedostatkem doteků a něhy?  
Jedinečnou erotickou masáží docílíte naprostého uvolnění nejen těla, ale i zlomyslných myšlenek.

prsa

Při ní budete vnímat jen sami sebe, uvědomíte si svou skrytou smyslnost, zapomenete na starosti všedního dne.
A až vyjdete z ráje do ulic, budete jiným člověkem. Vyrovnaným, usměvavým, plným životního elánu a s pocitem, že zvládnete úplně všechno na světě. A rozhodně se přestanete stranit společnosti. Začnete si ji užívat.

[ssba]