Práci nechejte na profesionálech

Grafické zpracování obrázku či textu může být velmi zábavné. Chcete nějaký ze svých výtvorů nosit na sobě nebo jej darovat? Můžete zvolit několik přístupů.

Udělej si sám

Takzvané DIY, oblíbené především v západních zemích. Existují fixy na textil, což se zdá jako jednoduchá úniková cesta – zde ale pozor, je třeba volit vhodné fixy na vhodné tkaniny. Většina z nich však neprojde testem pračky a po několika praních naleznete jen tričko s nějakými šmouhami. Poté tedy můžete zkusit barvy na textil nebo akrylové barvy. Ty však z látky často dělají zaschlí kus placky, který může být nepohodlný.žehlička
Také lze sehnat nažehlovací nálepky nebo papír do tiskárny, který je také nažehlovací. Postup zní velmi jednoduše – prostě si vytisknete, co potřebujete, vystřihnete a nažehlíte na tričko. Takový papír ale není jen tak k sehnání, dokonce jsem ho nezahlédla ani ve specializovaných hobby marketech anebo byl podřadné kvality. Musíte také dbát na to, že máte správný druh na správný odstín látky. Principem sice je, že se teplem roztavený materiál transferuje na textil, ale z vlastní zkušenosti vím, že se velmi často stává, že se papír lepí na žehličku nebo se naopak připaluje na tričku.pán v bílém tričku

Navrhni si sám

Tento druhý přístup je téměř bez práce. Mikinu s vlastním potiskem totiž seženete už od několika stovek a v mnohem profesionálnějším provedení. Nejedná se ale pouze o mikiny, můžete si navrhnout také trička, povlaky na polštáře nebo zástěry s vlastním textem.
Můžete tak jednoduše personalizovat dárky pro své nejmilejší nebo trička využít jako reklamní předměty. Když se vám však nebude chtít nic vymýšlet, firma nabízí i rozsáhlou řadu vlastních produktů. Na jednom místě tak zakoupíte vtipné i milé dárky pro maminky, tatínky, účetní nebo skladníky a hromadu dalších profesí. Objednávejte ještě dnes!

[ssba]