Při potenci lze pomoci


Když muž jednoho dne zjistí, že to není s jeho potencí nijak valné, může to být nepříjemné. Když se mu to stane několikrát po sobě, už to vážně nepříjemné je. A když tento oprávněně nabude dojmu, že už je to pravdu ztracené, že to není žádná sláva a lepší to už zjevně nebude, je mu nejednou do pláče, ne-li ještě hůř. A hořce zalituje třeba i při vyslechnutí dávno známého mírně vtipného rčení, že ‚je lepší se v mládí umilovat k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy‘.
„Proč jsem se jenom tenkrát také neumiloval k smrti?“ napadne ho nejednou v takové chvíli. „Proč jsem propásl tuto možnost, dokud ještě nebylo pozdě?“
erotická socha

Ovšem zoufá-li si takto, neznamená to vůbec, že je vše nenávratně ztraceno. Protože fakt, že člověka dostihne porucha s erekcí, ještě vůbec nemusí znamenat definitivní konec. Není to nejen konec zlatých časů, ale ani ničeho jiného. Nebo tedy alespoň nemusí být. A to proto, že byly už dávno vynalezeny četné přípravky, jimiž lze nepříznivý vývoj situace zvrátit, jimiž se lze alespoň v oblasti sexu vrátit o nemalý krok blíž zpět k zašlým časům, kdy to ještě bylo mnohem lepší.
Nejeden takový přípravek je k sehnání vcelku snadno a ani ceny tu nemusí být nezbytně nijak závratné. A pokud pak dotyčný dodržuje instrukce z příbalových informací, má značnou naději, že se z něj opět stane muž se vším všudy.
ženské torzo

Ovšem je logické, že stejně jako všechny léčivé přípravky mohou mít i tyto lecjaké nežádoucí vedlejší účinky. A proto by měl člověk – míněn samozřejmě muž – dobře zvážit, zda mu užívání něčeho takového stojí za to, případně zda nepatří do některé z rizikových skupin lidí.
Protože tyto přípravky mají sloužit k tomu, aby byli spokojeni ti dva, ležící spolu v posteli. A ne aby se spokojeně tvářil jenom on, rozvalený pohodlně třeba i v rakvi v krematoriu.
Protože přípravky na potenci jsou dobří sluhové, ale je s nimi záhodno nakládat s rozumem. Protože sex by měl být potěšení a ne ruská ruleta.

[ssba]