S kvalitní postelí usnete jak nemluvně

Dopřejte si luxusní přírodní materiál a vysokou kvalitu zpracování. Kvalitní postel znamená kvalitní spánek a od toho se jistě odvíjí i naše každodenní nálada a spokojenost daného člověka. Usínejte příjemně a snadno jako nemluvně každičký den.

jednolůžko

Typický rozměr, který nikdy nevyjde z módy

Typickým rozměrem je základní velikost postele 80×200. Tento typ se hodí do ložnic pro páry, ale také do dětských pokojů. Využít je můžete jako dvě lůžka vedle sebe v případě ložnice, což ocení rozhodně i každá žena při uklízení. Další využití je v dětských či studentských pokojích. Jedná se o základní velikost lůžka, která zřejmě jen tak nevyjde z módy a bude potřebná dalších spoustu let.

Jedno nebo dvoj lůžko?

Možná se budete divit, ale existují tací lidé, kteří místo jednoho velkého lůžka tedy manželského typu preferují raději dvě jedno – lůžka. Tedy dvě jednoduchá lůžka třeba hned vedle sebe. Takovéto spaní má mnohé výhody. Pokud preferujete tuto variantu, určitě na ní ani z hlediska budoucnosti neprohloupíte, protože se posléze jednoduchá lůžka dají daleko lépe využít. Můžete je dát do dětských pokojíčků a pořídit si novou manželskou postel nebo jiná lůžka. Lépe se uskladňují a jsou daleko variabilnější. Navíc je to lepší i v případě stěhování. Myslíte už na budoucnost? Pak je vhodné přemýšlet předem a zohlednit veškeré možné varianty. Při stěhování se daleko lépe manipuluje s jedním lůžkem.

  • Snadno se demontuje. Můžete ji lehce přenést a opět sestavit. Kvalitní materiál vám umožní opětovné rozmontování a sestavení. Díky tomu bude stále jako nová. Na kvalitu to nemá rozhodně žádný negativní dopad. Pokud byste však měli obrovské lůžko, pak by to bylo daleko složitější.

postel
Dětská verze
Další z možností jak využít tento základní typ velikosti je i v případě dětských pokojů. Snadno s takovouto velikostí vytvoříte krásný dětský pokojíček. Využít k tomu můžete například rozkládací typ právě o velikosti 80×200.

[ssba]