Solární sprcha na zahradě jako ideální osvěžení

Máte u domu pouze malý kus půdy anebo zahrádku malou jako dlaň? Toužíte po příjemném osvěžení v letních dnech? Ovšem bazén si rozhodně nemůžete dovolit pořídit? V tom případě vám jistě přijde vhod praktická zahradní solární sprcha, která vám poskytne vítané osvěžení, a přitom zabere jen opravdu nezbytné minimum místa.
trysky vody
Žádná péče, žádné složité a drahé čistění vody
A v tom je právě velká výhoda zahradní sprchy. Nemusíte jí věnovat žádnou péči, ani nemusíte řešit pravidelné čištění vody tak, jak je tomu v případě bazénu. Vaše spotřeba vody také nebude nijak vysoká, a přitom po každé, když zatoužíte po osvěžení, jej budete mít po ruce. A to i v situaci, kdy vlastníte opravdu jen nepatrný kousek místa u domu, neboť i ten vám pro umístění solární sprchy bohatě postačí.
drink u bazénu
Vodu ohřívá od slunce, bez spotřeby energie
Nicméně specifickou vlastností solární sprchy je také to, že ve svém těle ohřívá vodu, a to zcela zadarmo, pouze s využitím energie ze slunečního záření. Takže nepotřebujete žádný zdroj energie, a přitom budete mít po ruce příjemně teplou vodu o takové teplotě, jaká vám bude nejvíce vyhovovat. Sprcha je vybavena praktickým ventilem, s jehož pomocí můžete míchat tekoucí chladnou vodu s vodou ohřátou a sprchovat se tak přesně tak akorát teplou vodou, jak vám to vyhovuje. A pokud máte náhodou obavy, zda vám taková teplota vody bude stačit, pak vězte, že voda se v těle sprchy může ohřát až na sedmdesát stupňů.
našpulená pusa
A co k umístění solární sprchy na zahradu budete potřebovat?
Postačí vám jen opravdu malý kousek místa, kde připevníte stojan sprchy k betonovému povrchu pomocí speciálních šroubů, které jsou součástí balení. Nezbytný je rovněž přívod tekoucí vody, která je svou kvalitou vhodná pro oplachování těla. A to je vše, o ostatní už se sprcha postará za vás a vy si můžete užívat příjemné letní osvěžení!

[ssba]