5 typů na online podnikání

Typy na online podnikání, do kterých se můžete pustit bez velkých investic!
 

1.      Hrajte si s písmenky!

 
V dnešní době je vše o vizuálním vnímání a slova hrají čím dál tím větší roli nejenom v offline, ale také v online světě. Mnoho firem najímá specialisty nebo zájemce, kteří ovládají český jazyk na psaní obsahových článků, produktových textů či statusů na sociálních sítích. Výhodou je práce odkudkoliv, nejste závislí na jednom místě a zlepšíte si slovní zásobu!
muž u šicího stroje

2.      Dropshipping

 
Oblíbená forma podnikání, která spočívá v přeposílání objednaného zboží přímo od výrobce či velkoobchodu. Odpadá zde jakákoliv starost se zbožím, které kvůli dropshippingu nemusíte mít fyzicky naskladněné. Vše se zasílá pod vaším jménem či jménem firmy.

3.      Koučování či poradenství

 
Ovládáte dobře nějakou činnost? Baví vás učit a jednat s lidmi tváří v tvář? Vyzkoušejte koučování! Navrhněte si jednoduché stránky, které poslouží jako vaše portfolio nabízených služeb a na kterých máte možnost napsat několik řádků o vaší osobě a o zájmech, kterými se zabýváte. Finance, fitness či jazyky? Nebojte se a propagujte se!
 

4.      Fotografování a editace

 
Internet je fotografiemi doslova přesycen, ať už se jedná o profesionálně či amatérsky pořízené. Fotografie jsou součástí našeho každodenního života. Ačkoliv existují různé editory či aplikace na jejich úpravu, bez znalosti photoshopu se dnes neobejdeme. Zdokonalte své dovednosti a ukažte ostatním, co ve vás je!
 psaní propiskou

5.      Zlaté ručičky!

 
Zbožňujete vůni dřeva? Rádi trávíte hodiny za šicím strojem? Zaregistrujte se na portály jako je fler, etsy, nebo slovenský sashe a nenechávejte si vlastní tvorbu pro sebe. Ačkoliv vaše prodejní cena bude navýšena o provize, o zbytek se starat nemusíte. Tyto rukodělné portály nabízí propracovaný systém, díky kterému nemusíte řešit další činnosti.

[ssba]