Bylinný čaj


Také máte rádi čaje a podobné čajové směsi? Abych se přiznala, tak já jsem veliká milovnice čajů. Nemám ráda pouze jenom takové obyčejné čaje, jako je například máta nebo kopřiva a nebo zelený či černý čaj, ale mám také ráda různé sypké směsi a nebo takové ty kvetoucí čaje. Pokud jste ještě neslyšeli o kvetoucím čaji, tak se klidně koukněte na internet, kde je dáte do vyhledávače kvetoucí čaj a určitě vám tam vyjede mnoho odkazů, protože kvetoucí čaj je v poslední době velice populární a je velice chutný. Navíc mi přijde také takový romantický, protože když kvetoucí čaj zalijete v konvici opravdu vařící vodou, tak se vám ten kulatý kvítek bude krásně rozvíjet a rozvíjet a potom to bude velice roztomilé a bude to pěkné. A také mám ráda kontryhelový čaj. Pokud ještě neznáte kontryhelový čaj a jeho užívání a nebo jeho účinky, tak na internetu také seženete různé druhy kontryhelu a jak působí. Působí například perfektně na premenstruační syndrom a nebo také uvolňuje ženy při menstruaci. Také zlepšuje stav kloubů.

Bylinky mám ráda.

A dalších orgánů v těle, protože kontryhelový čaj se sbírá pro své léčebné účinky. Klidně si pochutnáte také na kontryhelovém čaji s medem. Například já mám ráda čaje, i když jsou hořké, tak si do nich dávám vždycky tak alespoň dvě velké lžíce medu. Pokaždé, když mám chuť na něco sladkého, tak si dám právě velké množství medu. Věřte mi, že je to zdravé a ještě vám to zažene velikou chuť na sladké.

Kontryhel je ozdravný.

Takže kontryhelový čaj a jeho užívání se nemusíte bát, protože to není nikterak omezeno. Akorát já sama za sebe bych nedoporučovala více jak čtyři šálky kontryhelového čajů za den, protože potom jsem chodila tak velice často na záchod, že jsem se skoro ani nevyspala. Když jsem potom šla spát, tak jsem snad pětkrát za noc ještě šla na toaletu, protože jsem vypila opravdu hodně kontryhelového čaje. Takže si s tímhle dejte pozor, nebo se také nevyspíte.

[ssba]