Nejen chemie, ale i plachta vás zachrání

Vlastníte zahradní bazén, který vám přináší pohodu z jeho užívání? Bezesporu nezanedbáváte skutečnost, že potřebuje i vaši pomoc k tomu, aby byla jeho voda příjemná ke koupání i z hlediska jejího vzhledu. Kromě použití těch nejlepších a nejúčinnějších přípravků, byste neměli podcenit ani to, že je dobré ho zakrývat plachtou v době, kdy se v něm nevyskytujete.
A o tom, že je toto příslušenství naprosto nezbytné se přesvědčíte hned, jak si uvědomíte, že lovení nečistot pomocí síťky, vás už den, co den nebaví.

pod hladinou

Proč je plachta základním příslušenstvím bazénu?

Krycí plachty na bazény techneco.eu mají za úkol jediné, a to postarat se o minimalizování hrubých nečistot, které se do vaší bazénové vody můžou kdykoliv dostat i ze vzduchu. Řádné zakrytí takovou plachtou vám v době, kdy nejste doma nebo i v průběhu noci a nepříznivého počasí zaručí, že se všechna špína bude situovat na ní, a ne do vaší vody.
Samozřejmě, že se menším nečistotám nevyhnete a vaši síťku i přesto, že budete vlastnit plachtu využijete, ale je neměnným faktem, že výrazně méně, než by tomu bylo v případě, kdybyste ji neměli.

bazén na dovolené

Díky ní budete mít čistější bazén

Ptáte se, jak je to možné? Naprosto jednoduše, protože zakrytí vašeho bazénu bude mít za následek menší spotřebu chemických přípravků, které ve vodě máte uložené v plováku na tablety a současně eliminuje působení světla na Vaší vodu. A jelikož má světlo na svědomí i výskyt nevzhledných a nepříjemných řas, krycí plachta se postará o to, aby se ve vaší nádrži nikdy nevyskytovaly.
Nutno podotknout, že každý vlastník bazénu si přeje jedině to, aby prožil dokonalé léto a maximální relax u bazénu tak, že si ušetří práci s jeho úpravou – díky pořízení šikovných pomocníků. A jestli chcete být přesně takovým majitelem vlastní nádrže, neváhejte si i vy tuto plachtu pořídit, protože je to malá investice, která nestojí tolik peněz a přinese vám luxus, se kterým v době léta počítáte.

[ssba]