Není dárek jako dárek

„Ach jo, už zase má ten můj narozeniny“, vzdychá manželka a lomí rukama. Běhá sem a tam po domě a neví co svému milovanému choti dát. Přemýšlí, přemýšlí, z hlavy se jí kouří, a ne a ne ji něco napadnout. Aha, už je tu nápad. Trenýrky, to je ono. To potřebuje a je to laciné. Sice dostal jedny vloni, i předloni, a rok předtím také… safra, to asi nebude ono. Nu, nebude.
bedna ze dřeva
Trenýrky každý rok opravdu nejsou zrovna originálním dárkem. Ono asi stejně většina manželů poděkuje a myslí si svoje. Jenže tohle manželka nechápe a myslí si, kdoví jakou radost manželovi neudělala.
Když si ani zkušená žena neví rady co koupit svému muži, jak si má rady vědět mladá dívčina, jež by ráda obdařila svého milého, se kterým chodí již před dva týdny. Také tato dívčina přemýšlí, nápad nikde.
Milé ženy a dívky, a vůbec všichni kdo budete chtít obdarovat jakéhokoli muže, vězte, že je zde pomoc a vy o ní nemáte tušení. Tak pozor. Existuje web, kde si můžete objednat opravdu skvělý a originální dárek pro muže. A doručí vám jej kdykoli, v Praze dokonce i klidně do druhého dne.
A všimněte si prosím, jak je zabalen. To je na tom to nejlepší. Ať už si vyberete naprosto cokoli, přijde to zabaleno tak, jak to mají stateční a silní mužové rádi. Na nějaké pentličky a růžové mašličky naprosto zapomeňte.
Dřevěná bedna
Možná je to hezké, ale pro muže dokonale nevhodné. To dejte nějaké malé holčičce, ta bude jistě spokojena a ráda. Kdežto mužové silní stojí a o něco jiného a vy jste to, milé dámy, zrovna našly.
Dejte se do objednávání, neváhejte a nepřemýšlejte! Bez složitostí, bez námahy, bez stresu. V klidu a pohodlí si vyberete co je třeba, obchod to zabalí, a váš muž bude silně překvapen, protože tohle skutečně ještě nezažil a ani asi neviděl. Nachystejte mu k ruce sekeru a půl kila dynamitu a už jen tiše zírejte, jak se to dělá. Někteří muži se předvádějí rádi a nyní mají obrovskou příležitost. Tak do toho.

[ssba]