Neriskujte s alkoholem v krvi

Když se člověk někde napije, měl by mít už předem jasno v tom, co přijde dál. Tedy že už nebude moci usednout za volant a řídit a měl by tak mít zajištěné nocování nebo bezproblémový odvoz.
Jenže nejednou tomu tak není. Dotyčný si tak někam zajede autem, tam ho dočasně zaparkuje, a než se naděje, už v sobě má nějaké to pivo nebo panáka. A auto tak má v souladu se zákonem zůstat stát, nenajde-li se pro další jízdu nějaký jiný, střízlivý šofér.hrdla lahví.jpg
Jenže co když není nikde kolem nikdo důvěryhodný, střízlivý a ochotný našeho hrdinu svézt, jenže jak on, tak i jeho auto musí stůj co stůj někam jinam?
Pak je pro ty, kdo se zrovna vyskytují v Praze, učiněnou spásou odvoz vozu Praha. Možnost sjednat si nejenom přepravu své maličkosti, což by dokázal každý taxikář, ale i odvoz svého vozidla do místa určení.
Stačí zavolat na patřičné telefonní číslo, dohodnout si tam to, čeho je zapotřebí, počkat si a je to. Kdo si počká, ten se dočká. Hned dvou řidičů, kteří dorazí na místo společně. A zatímco jeden odjede zákazníkovým autem i s tímto člověkem tam, kam je dohodnuto, druhý je ve firemním voze následuje. A jakmile je mise splněna, oba zachránci opět svým vozidlem odjedou, nechávaje klienta i s jeho autem tam, kde si tento přál.nehoda v zrcátku.jpg
Což je více než prospěšná služba. Protože díky této možnosti nehrozí, že by pod vlivem alkoholu došlo k nehodě nebo jiným nepříjemnostem, člověk se ale přesto dostane tam, kam potřebuje. Pohodlně, spolehlivě, a také za cenu, jež je známa už předem z ceníku, díky čemuž nehrozí, že by klient doplatil na šmejda z řad taxikářů, který by si mohl říci i o notně nehoráznou cenu.

[ssba]