Nebaví vás uklízení?

Přihlaste se vy, kdo rádi uklízíte. Čekám, čekám, ale moc zdvižených rukou pořád nevidím. Nějak to vypadá, jako byste snad uklízení v oblibě neměli.
A je tomu zaručeně tak. Jak mohu soudit z vlastní zkušenosti i z toho, co vídám a slýchám kolem sebe, není právě uklízení zrovna něčím, do čeho by se zástupy našinců radostně hrnuly. A to navzdory tomu, že bychom snad všichni rádi žili v pořádku, v čistotě.
Úklid je prostě často považován za nutné zlo, které se snažíme odsunout na co nejpozdější dobu nebo se mu vyhýbáme jako pověstný čert kříži.
Ovšem jednoho dne už zkrátka není zbytí a musíme se do toho dát. Pokud samozřejmě neznáme někoho, jako je paní na úklid Praha 10, kdo by to vzal za nás.
mytí dřezu

A jak je mnohým z nás jenom příjemné zvědět, že je tu i tato alternativa! Tedy že je někdo, kdo nám ochotně a bez odmlouvání udělá doma, v kanceláři nebo ve firmě pořádek. Jak je jenom příjemné vědět, že se někdo postará, abychom to u sebe měli jako klícku, abychom nikde neměli prach, smetí, poházené věci, aby bylo našimi okny vidět ven a dovnitř nám těmito pro změnu pronikalo světlo, abychom u nás nikde neměli ani čmouhy, ani usazený vodní kámen a podobně.
Jedná se o zaručeně populární pomoc, jíž využívá leckdo v oblasti, jež spadá do její sféry činnosti, tedy na Praze 4, 5, 6, 8, 9 a 10 a v přilehlých oblastech, dejme tomu v Benešově nebo Berouně. Tato je hojně využívána, protože je k dispozici v kterýkoliv den v roce a v kteroukoliv denní dobu. Člověk si tu hravě zařídí jak úklid bytu, domu, kanceláře a firmy, tak třeba i mytí oken, žehlení a odklízení sněhu. Což, jak jistě naprostá většina z nás uzná, je právě to, co činíváme jen s krajním sebezapřením, do čeho se nám často ani trochu nechce.
vytírání podlahy mopem

A zdejší zaměstnanci to za nás ochotně udělají a my tak můžeme přijít k hotovému. Vše můžeme mít bez vynaložení sebemenší špetky námahy v nejdokonalejším možném stavu. A kdo by dokázal odolat takovému pokušení?

[ssba]