Postýlka pro panenku

Každá dospělá žena si jistě vzpomene ráda na dobu, kdy měla svou milovanou panenku. Nedaly jsme ji z rukou, chodila s námi kamkoliv od rána až do večera. To samé platí i v dnešní generaci. To, co se zachovat mělo, se naštěstí v tomto ohledu zachovalo a i dnešní malé slečny rády napodobují své maminky a rády se starají o panenky.
Už jste se dostali se svou malou dcerkou do stádia, kdy si hrajete s panenkami? V tom případě nesmíte ponechat nic náhodě.Dívčí dětský pokojíček s obrázky papoušků, s postelí a skříní, se stolem a židlemi.jpg
Dřevěná postýlka https://www.chytraliska.cz/produkt/postylka-s-perinkami/ je zázračné místo, kam uložit panenku, když musí jít spát. Vaše malá slečna to jistě brzy bude vyžadovat. Jakmile si začne hrát s panenkami, bude nezbytné, obstarat jim nějaké zázemí a zejména pelíšek, kam každý den večer budou chodit spát, kam je bude vaše maličká dcera ukládat.

Krásná růžovoučká se srdíčkem a s peřinkami

Jestliže máte holčičku, pak se jistě velice brzy projeví její vize a to, že chce být jako Vy. Bude vás v každém ohledu napodobovat, a jakmile zjistí, že může chovat miminko, svou vlastní panenku, o kterou se může starat, bude štěstím bez sebe. Bude se vás jistě ptát, co všechno potřebuje a jak se o něj má nejlépe starat, proto také vaše malá slečna bude brzy vyžadovat různé doplňky, které by jejímu miminku zpříjemnily život a bez kterých se žádné miminko neobejde, jako je tomu v případě postýlky. Tam jej může každý večer, den co den ukládat, aby si její miminko mohlo náležitě odpočinout.Malá slečna na stromě v růžových šatičkách, s dlouhými vlásky a s širokým úsměvem.jpg

  • Podobné hračky se mohou používat již od dvou nebo tří let. To už začínají malé slečny vyrůstat a dívat se kolem sebe. Přeběhne ještě nějaký rok a budou mít svou panenku neustále vedle sebe, každým dnem i nocí. Budou se na ni těšit ze školky i školy a budou jí vykládat, co se tam přihodilo, co během dne zažily.
  • Panenku samozřejmě v tomto případě může nahradit i oblíbený plyšák. I mezi holčičkami se najdou výjimky a mají raději místo panenky oblíbeného méďu nebo jiné zvířátko. Plyšák je taktéž stále v kurzu a může plnit stejný účel jako panenka.

[ssba]