Rovnátka jsou aktuálně „in“

Není ostudou nosit rovnátka! Mnohem větší ostudou je smát se na vaše okolí se zuby, které nemají hezký a rovný tvar a je více než očividné, to nepřehlédnout. Pokud se vám nelíbí váš křivý chrup, nezoufejte předem. Tak jako v minulých letech, tak i dnes si ho můžete nechat upravit díky pořízení rovnátek, které se jako bonus – aktuálně hodně nosí.

fixní rovnátka

Trochu i módní záležitost

Rovnátka PetrOrtho jsou aktuálně v oblibě nejen u mladší generace lidí, ale i u dospělých ve starší věkové kategorii. Mladí dávají ještě pořád přednost těm kovovým, které je možné doplnit o barevné gumičky. Lze tedy tvrdit, že se jedná i o takzvanou módní záležitost, kdy nechtějí nechat nic praktické – být pouze obyčejným.
Dospělí jedinci, kteří se svým způsobem na „stará kolena“ rozhodli pro úpravu jejich chrupu, dávají zase přednost těm neviditelným. Jedná se o nejmodernější způsob narovnání zubů, pomocí speciálních neviditelných rovnátek, kterých si nikdo ve vaší ústní dutině nevšimne a je možné jich kdykoliv vytáhnout a opět nasadit. Jsou však oblíbené i u mladých lidí, kteří se například živí vzhledem (modelky nebo moderátoři).

dívka s fixními rovnátky

Dopracujete se i vy k úsměvu, který bude okouzlující

Za vaše zuby a stejně tak i úsměv, se stydět už nemusíte. Odhodlejte se i vy k jejich narovnání a pořiďte si rovnátka, která vám ho vylepší. Jedná se o dobu nošení několik let, která ovšem bude stát za to, protože vám už do konce života přinese úsměv, který bude okouzlující.
Aby byla však léčba úspěšná, je potřeba hledět i na pár pravidel, které s ní souvisí. Všechno podstatné vám však řekne váš dentista, který se specializuje na oblast ortodoncie, ovšem nezapomínejte na to, že klíčem k úspěchu je dodržování dentální hygieny.
Ta je obzvláště důležitá v případě, že nemáte snadný přístup k tomu, abyste vaše zuby udrželi v průběhu dne bezchybně čisté. Je tedy vhodné, navštěvovat dentální hygienu přesně tak, jak vám do doporučí váš stomatolog.

[ssba]