Category Archives: Služby

Služby

Prodej špičkových kontejnerů


V dnešní době můžete prodávat opravdu cokoliv, můžete si koupit cokoliv a vlastně také prodávat cokoliv. Já si myslím, že dnešní doba je taková skvělá a taková volná, že vlastně člověk si může koupit opravdu cokoliv, co zrovna bude potřebovat. Já sama jsem byla opravdu hodně překvapená, když mi moje kamarádka říkala, že ho bude pracovat pro jednu opravdu nadnárodní perfektní společnost. Chvíli jsem přemýšlela, jestli třeba tuto firmu nebudu znát. Bohužel jsem ji vůbec neznala nebo jsem si vůbec nemohla vzpomenout. Moje kamarádka mi teda popsala firmu. Musím uznat, že už jsem o ní něco slyšela a slyšela jsem o ní jenom sama pozitiva samé chvály.

Kontejnery koupíte v různé velikosti.

Tak jsem si řekla, že když moje kamarádka tam pro tuto firmu bude pracovat, tak to asi bude pravda. Moje kamarádka bude prodávat IBC kontejnery, nevěděla jsem o nich ještě z hola nic, proto mi moje kamarádka popsala, jak bude prodávat IBC kontejnery a proč to bude dělat. Moje kamarádka mi řekla, že se právě o této firmě dozvěděla od její maminky, která tam kdysi pracovala a dělala tam uklízečku. Nyní moje kamarádka by tam chtěla také pracovat, protože je to prý loajální firma, která vždycky ví, co má dělat a která se chová opravdu perfektně nejenom k zaměstnancům, ale také k zákazníkům. Podle mého názoru je tohle opravdu prvořadé.

V kontejnerech se také převáží.

Protože nikdo by asi nechtěl, aby se někdo k někomu choval opravdu nepěkně anebo nevhodně a nedej bože hrubě. Já jsem ráda, že je opravdu hodně lidí, kteří také dbají na kvalitu svých výrobků anebo také kvalitu svých služeb. Jsem ráda, že právě i prodej IBC kontejnerů probíhá opravdu na lepší úrovni, na takové kvalitnější, že všichni víme, že alespoň od této firmy budeme mít kvalitní IBC kontejnery prvotřídní kvality, které se jenom tak nerozbíjí a vydrží roky. Uvidíte sami, když si koupíte také kontejner, že vám vydrží opravdu dlouho.

Služby

Reklamní deštník může vyjádřit váš životní styl


Když se venku rozprší, může vám to pokazit den, ale také nemusí. Máte-li doma reklamní deštníky v provedení dvou kusů, v krásných výrazných barvách, například žluté a červené, vyberete si jeden z nich a vyrazíte na procházku nebo na nákup. Budete si dobře vědomi, že potisk, který máte nad hlavou, vyjadřuje přesně to, co byste rádi sdělili ostatním. Obrovskou výhodou deštníků je jejich velký průměr, a tudíž docela velká prezentační plocha, máte mnohdy k dispozici celý čtvereční metr, a to se vám nepoštěstí ani u triček, mikin a bund. A co tedy nechat natisknout zrovna na deštník?

reklamní deštník

Životní styl – jistě, že deštník skvěle poslouží i pro propagaci firemní, stačí logo a nápis s krátkým sloganem a málokdo jej na ulici přehlédne, pokud se zrovna nedívá na displej mobilního telefonu, což je skutečně děsný nešvar chodit po ulici, čučet do mobilu a nevnímat, co se děje kolem vás. Na deštníku můžete mít i váš zmenšený portrét v podobě životního stylu, který vás charakterizuje, a může obohatit kohokoli. Klidně to můžete zkusit s vodáctvím, horolezectvím, cyklistikou, fotografováním, sbíráním známek nebo samolepek či dokonce retro cedulí s nápisy.

barevné deštníky

Květiny, motýli, ptáci, akvarijní ryby – příroda je tak pestrá, že je škoda, že si jí někteří lidé nevšímají a žijí zalezlí ve své ulitě, ovládáni televizními zprávami ze světa byznysu a politiky a různými průmyslově vyrobenými lákadly. Pamatujete se na film „Dívka na koštěti“? Petra Černocká tam fantasticky v úvodní písni sdělila nám všem, že „v jediné růži je kouzel na tisíc, a že nepotřebujete žádný lexikon kouzel“. Dejte lidem na ulici na vědomí, aby si uvědomili, že svět, to jsou i krásná motýlí křídla, ptačí zpěv a velká akvária, která mohou mít doma a pozorovat namísto televizních reklam na pivo a prací prostředky překrásné a živé barevné rybky.

Služby

I bez Viagry budete spokojeně žít


Každý moudrý muž dobře ví, že stres mu udělá ze života peklo, a tak se mu snaží vyhnout. Bojovat se stresem dnes není snadné, i když tu máme skvělé pomocníky, například adaptogenní rostlinky, jako je Ashwagandha nebo Maca peruánská, s nimiž docílíte opětovné hormonální rovnováhy a bude se vám lépe stresové faktory eliminovat, ovšem na jedno velmi důležité pravidlo bychom neměli zapomenout – na stravovací režim. „Řekni mi, co čteš…“ známé rčení, které jasně deklaruje lidské morální vlastnosti na základě zájmu o určitý druh četby bychom mohli směle přenést i na váš jídelníček. Jakmile totiž prozradíte, co jste měli dnes ráno k snídani a pak k obědu, bude jasno o vašich potenciálních zdravotních potížích.

ořechová směs

Bílá mouka – to není jen hladká, polohrubá a hrubá mouka v pytlíku, ale i všechny pekařské výrobky, kam patří chléb, rohlíky, housky, bulky, sladké koblihy, koláče a buchty, dorty, těstoviny atd. Bílá mouka je ale ochuzena o vlákninu a většinu živin, obsahuje jen vnitřní endosperm, a to je málo. Nahrazujte jí celozrnnou, která je mnohem zdravější a přínosnější.

milenecký pár

Cukr – řepný rafinovaný cukr se přidává do stovek tisíc potravinářských výrobků http://www.zstv.cz/ a je to jeden z nejnebezpečnějších „legalizovaných jedů“ ve společnosti. Dopřejte si raději cukr hnědý, melasu, kvalitní med nebo sušené či čerstvé ovoce. A máte-li dostatek dobré vůle, přidejte do svého jídelníčku i více luštěnin, ořechů a zeleniny a omezte konzumaci masa a uzenin.

Viagru bez receptu Erectmax raději ne – syntetické léky jsou pro tělo velkou zátěží, nepochází z přírody, vytvořil je člověk a my lidé stále neznáme všechna tajemství a souvislosti veškerých dějů ve vesmíru. Obraťte se proto raději na přírodní přípravky, například v případě slabé erekce na zmiňované adaptogenní bylinky, které redukují nejen stresové výkyvy, ale podpoří i tvorbu potřebného hormonu testosteronu. Společně s kvalitnější stravou se vám určitě podaří docílit dobrých výsledků.

Služby

Bylinný čaj


Také máte rádi čaje a podobné čajové směsi? Abych se přiznala, tak já jsem veliká milovnice čajů. Nemám ráda pouze jenom takové obyčejné čaje, jako je například máta nebo kopřiva a nebo zelený či černý čaj, ale mám také ráda různé sypké směsi a nebo takové ty kvetoucí čaje. Pokud jste ještě neslyšeli o kvetoucím čaji, tak se klidně koukněte na internet, kde je dáte do vyhledávače kvetoucí čaj a určitě vám tam vyjede mnoho odkazů, protože kvetoucí čaj je v poslední době velice populární a je velice chutný. Navíc mi přijde také takový romantický, protože když kvetoucí čaj zalijete v konvici opravdu vařící vodou, tak se vám ten kulatý kvítek bude krásně rozvíjet a rozvíjet a potom to bude velice roztomilé a bude to pěkné. A také mám ráda kontryhelový čaj. Pokud ještě neznáte kontryhelový čaj a jeho užívání a nebo jeho účinky, tak na internetu také seženete různé druhy kontryhelu a jak působí. Působí například perfektně na premenstruační syndrom a nebo také uvolňuje ženy při menstruaci. Také zlepšuje stav kloubů.

Bylinky mám ráda.

A dalších orgánů v těle, protože kontryhelový čaj se sbírá pro své léčebné účinky. Klidně si pochutnáte také na kontryhelovém čaji s medem. Například já mám ráda čaje, i když jsou hořké, tak si do nich dávám vždycky tak alespoň dvě velké lžíce medu. Pokaždé, když mám chuť na něco sladkého, tak si dám právě velké množství medu. Věřte mi, že je to zdravé a ještě vám to zažene velikou chuť na sladké.

Kontryhel je ozdravný.

Takže kontryhelový čaj a jeho užívání se nemusíte bát, protože to není nikterak omezeno. Akorát já sama za sebe bych nedoporučovala více jak čtyři šálky kontryhelového čajů za den, protože potom jsem chodila tak velice často na záchod, že jsem se skoro ani nevyspala. Když jsem potom šla spát, tak jsem snad pětkrát za noc ještě šla na toaletu, protože jsem vypila opravdu hodně kontryhelového čaje. Takže si s tímhle dejte pozor, nebo se také nevyspíte.

Služby

Keramika ve strojírenství

Odolný materiál

Pod keramikou si můžeme představit hmotu, s kterou jsme pracovali třeba ve škole a vyráběli s ní nějaké dekorace. Nebo třeba člověka, který používá hrnčířský kruh k výrobě nádobí. Tohle nádobí je hezké a zdravotně nezávadné, takže než problémů na něm můžeme jist či pomocí něj pít každý den. Navíc je dost odolné a vyznačuje se dlouhou životností, takže se nemusíte obávat, že by za pár let bylo na vyhození.

hrnčířský kruh

Avšak jednu zápornou vlastnost má a tou je křehkost, která je vykoupena právě vysokou tvrdostí, takže musíme dávat pozor na pády. Technická keramika je speciálně přizpůsobena profesionálnímu technickému využití. Dosahuje při něm vysoké odolnosti proti opotřebení a otěru, což jsou mnohdy klíčové vlastnosti. Zároveň se nejedná o reaktivní materiál, proto se o něm často hovoří jako o neutrálním. Nehrozí nám, proto nežádoucí chemická reakce jako je třeba u kovů oxidace, která nás umí dost potrápit.

Dodavatel

Vlastnosti už jsme si řekli, takže je na čase přesunout se na nějaké příklady využití. Prvním jsou obráběcí nástroje, kdy využíváme vysoké tvrdosti a možnosti obrábění až do 1 200 °C, takže není problém obrábět materiály s dost špatnou obrobitelností. Musíme se však podobně jako u technického diamantu vyhnout rázům při obrábění. Průmyslová keramika se však také často využívá ke středění součástek.

keramické kroužky

Výrobce je totiž dokáže vyrobit s opravdu vysokou přesností, takže pro tento účel jsou rozhodně skvělou volbou. Keramické trny můžou mít různé tvary, takže to už záleží na Vašem využití. Vzhledem k jejich hladkému povrchu zde nehrozí poškození výrobků, proto se keramika také využívá při automatizaci, kdy jsou pomocí ní uchycovány různé předměty. Právě automatizace je v dnešní době velmi důležitá, protože umožňuje urychlovat celou u výrobu a snižovat tak výrobní náklady.

Služby

Jak si správně vybrat cateringovou firmu?

Chtějte na vlastní oči vidět, co nabízejí!
Až při svém hledání cateringové firmy narazíte na takovou, která by mohla odpovídat Vašim představám, zkontaktujte se s odpovědnou osobou dané firmy. Dotyčného pak požádejte, zda byste mohli někde jejich jídlo ochutnat, případně se přijít podívat na akci, kterou pořádají. Pokud budete odmítnuti, je na Vás, zda se raději porozhlédnete jinde nebo budete firmě i tak důvěřovat.
šéfkuchař v kuchyni
Pozorně si přečtete firmu!
Nestačí smlouvu jen tak přelétnout očima a spoléhat na to, že jste si vše důležité domluvili osobně. Stále platí, co je psáno, to je dáno a některé firmy toho umí i zneužívat. Svou pozornost zamřete především na text, který je psaný menším písmem a vyvolává tak dojem, že je nepodstatný. Je tomu právě naopak, právě v těchto řádkách můžou být skryté poplatky, se kterými jste nepočítali a při závěrečném zúčtování byste mohli být nemile překvapeni!
cateringové služby
Je výhodnější bufet nebo společné jídlo u stolu?
Je dost možné, že se Vás cateringová firma bude snažit přesvědčit o tom, že Vás bufetové občerstvení vyjde levněji, ale není tomu tak. Pokud dostanou všichni jídlo na stůl, dostanou všichni stejně velkou porci. Na švédských stolech ale musí být mnohem více potravin, protože si lidé budou chodit přidávat. O stoly se musí dále někdo starat, doplňovat chybějící lahůdky atd. Pokud chcete ušetřit, nechte si přinést jídlo ke stolu. Řada těchto firem i nabízí celé menu za fixní částku.
lízátka a bonbony
Jak je to s pitím?
Pokud se rozhodnete, že lidem zaplatíte i vypité pití, počítejte s tím, že se Vaše náklady výrazně zvednou, zejména budou-li podávány alkoholické nápoje. U většiny lidí totiž stále platí, že co je zadarmo se musí využít do poslední kapky. Proto pokud chcete udržet náklady v rozumných mezích a zároveň nesbírat „unavené“ hosty pod stoly na konci akce, nechte lidi si pití zaplatit. Další možností je, že si pití pro hosty obstaráte sami, určitě je to levnější, než když to necháte na cateringové firmě.

Služby

Podpořte svůj boj s podkožním tukem kryolipolýzou

V první řadě je nutné vysvětlit, co to vlastně kryolipolýza je. Jedná se o velice moderní techniku zaměřující se na redukci podkožního tuku a zmírnění projevů celulitidy. Jedná se o nechirurgické ošetření, tudíž vás nečeká žádní anestezie ani nic podobného. Pomocí specializovaného přístroje dojde k ochlazení podkožního tuku, díky kterému se tyto tukové buňky naruší.
měření obvodu
Tyto narušené buňky se pomocí buněčného procesu zničí. Potom jsou jednoduše pomocí lymfatického systému odvedeny z těla ven.
Kryolipolýza je velmi mladá, objevila se teprve v roce 2009. Funguje na základním principu, že tuk je citlivější na chlad, než jsou okolní tkáně. Jestliže však trpíte nějakým závažným onemocněním, nemusí pro vás být kriolypolýza vhodná. Mezi tato onemocnění patří především rakovina, epilepsie, srdeční onemocnění, onemocnění jater či ledvin či diabetes. Technika není vhodná ani pro těhotné ženy či kojící matky. Nedoporučuje se ani při nadměrné obezitě.
modrý metr
Co je však velice pozitivní? Vzhledem k tomu, že se nejedná o chirurgický zákrok, provádí se ošetření ambulantně a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Účinky kryolipolýzy však trvají ještě další 2 následující měsíce, kdy je tuk i nadále lymfaticky odváděn z těla. Ani před zákrokem ani po zákroku po vás nebude čekat žádné omezení.

Zákrok není nijak bolestivý, právě naopak. Po konzultaci s odborným pracovníkem usednete na pohodlné křeslo. Pomocí takové hlavice dojde k nasátí povrchové tukové tkáně v určité problémové partii, kterou si zvolíte. Tento podkožní tuk se zmrazí na -8 °C a bude se takto mrazit celých 70 minut. Během této doby vám pustí pěkný film nebo hudbu a vy můžete v klidu odpočívat. První výsledky lze spatřit již za dva týdny. Stejnou oblast můžete znovu mrazit až za 2 měsíce. Během těchto dvou měsíců totiž stále probíhají účinky tohoto procesu. Rovněž se nemusíte být ochablosti kůže, protože k odstraňování podkožního tuku dochází postupně, tudíž se kůže pěkně pomalu zatahuje.

Tak co, vyzkoušíte tuto novinku a podpoříte tak svou snahu v hubnutí?

Služby

Služby alternativní medicíny

Určitě víte, že existuje řada různých alternativních druhů medicíny. Například stará čínská medicína, z níž známe nejčastěji metodu akupunktury. Případně známe staré indické léčení, arabské felčary a mastičkáře a podobné alternativní způsoby poskytování medicínské péče.

Co je to kineziologie?
–          Jedna z nejzmámenějších praktik alternativních medicín
–          Stává se stále populárnější i v Evropě a dostává se až k nám
–          Jedná se o studium svalů a pohybů a řeči těla
–          Pojem kineziologie vychází z řeckého slova kinos, tedy pohyb

Co je cílem kineziologie?
1.       Udržet rovnováhu zdravotního stavu, a to pomocí právě svalů v lidském těle
2.       Kineziologie předjímá, že pokud jsou v pořádku svaly, je v pořádku i celé lidské tělo
3.       Každý stres, nemoc nebo oslabení organismu se projeví na svalech, čemuž chce kineziologie předejít

V podstatě je kineziologie o tom, že se jedna část těla tvoří pomocí svalů v jednom místě, které mají vztahy k dalším svalům na těle a tak dále, ale hlavně mají vztah i k jiným částem těla: k našim orgánům, k ústrojí zažívacímu nebo pohlavnímu, k našim žlázám, kostem, tepnám a cévám, ale také šlachám nebo krevnímu oběhu.

Jak probíhá vyšetření?
–          Terapeut vyšetří svaly pomocí jemného tlaku rukou
–          Terapeut hledá blokády a chronické bolesti, způsobené přerušením toku energie

S čím vám může tato terapie pomoci?
1.       Může vám pomoci při zvýšení imunity vašeho těla
2.       Dokáže posílit váš organismus
3.       Může pomoci odstranit problémy se zažíváním a trávením
4.       Je to důkladní pomoc při soustředění a dlouhodobém učení se
5.       Může see stát oporou při alergiích, ale také závislostí, lupénky nebo atopického ekzému
6.       Může pomoci při zbavování se strachu
7.       Tato terapie je pozitivní při potížích s vyjadřováním se nebo prosazováním se ve společnosti

Urychluje proces uzdravování při potížích s cystami a žaludečními vředy

Služby

Veterinární kliniky pro vaše mazlíčky

Dříve byl na každé menší vesnici doktor, který dokázal pomoci nejen hospodářským zvířatům, ale i psům a kočkám, kteří pobíhali po vesnici. Dnes máme domácí mazlíčky i v malých panelákových bytech a pro jejich spokojenost a zdraví bychom udělali téměř vše.

Takže není se co divit, že když náhodou onemocní, chceme pro něj jen tu nejlepší péči. Obecně se doporučuje, že je vhodné vždy navštěvovat stejného veterináře, který vaše zvířátko už zná a ví, co vše za úrazy či nemoci prodělal, i jaká má očkování. A my nabízíme několik rad, kterými se můžete řídit v okamžiku, kdy vhodného veterináře právě vybíráte.

A jaké další služby můžete od vašich veterinářů očekávat?

Samozřejmostí je preventivní péče, která zahrnuje různá očkování, odčervení, stříhání drápků i pravidelné prohlídky i čipování. Dále většina klinik nabízí kompletní potřebná vyšetření od laboratorních vyšetření pře ultrazvuk a rentgen až po specifická kardiologická vyšetření. K dipozice také mají operační sály, které se využívají pro plánované i pro urgentní operační zásahy. V případě potřeby jsou schopni zajistit i potřebnou hospitalizaci.

Někdy nastane i situace, že nemáte možnost svého domácího mazlíčka na kliniku dopravit. V tom případě si můžete zajistit i pohotovostní výjezd.

Doplňkové služby veterinářů

U veterináře máte dnes i možnost zakoupit nejen většinu potřebných veterinárních léků, ale i kvalitní krmivo a doplňky stravy. Někde si můžete objednat i stříhání srsti u vašeho pejska. Pozitivní zprávou je, že většina klinik je dostupná svým klientům nejen v nočních hodinách, ale i během svátků a víkendů, a neúčtují si žádné příplatky.

A vy jako majitelé zvířátka zase oceníte nejen kvalitní služby a vstřícný přístup personálu, ale také možnost platby kartou nebo dostatečné místo na parkování v blízkosti veterinární ordinace.
 

Služby

Čím nás lákají české lázně

Nejznámější české lázně vznikaly v minulosti v místech, kde byly objeveny kvalitní minerální prameny, jejichž léčebné účinky lidé využívají dodnes.

Přestože tuto vodu nám sama příroda poskytuje zdarma, stávají se lázně jednou z nejdražších dovolených u nás. A proč tomu tak je? Když se podíváme do historie tak, zjistíme, že již tehdy byly vybírány poplatky za užívání minerálních vod. Oproti dnešní moderní době se tehdy platilo i za projetí lázněmi vozem či za vstupné na kolonádu, a dokonce i za sezení na lavičce.

V současné době jsou lázně nejen znakem zdraví, ale především relaxace a odpočinku. Lázně navštěvuje několik skupin lidí: kromě turistů jsou to například lidé se zdravotními potížemi, které díky lázeňským procedurám eliminují.

Dospělí pacienti

Pro dospělé pacienty hradí naše zdravotní pojišťovny ozdravné pobyty jednou za dva roky. Málokdy ovšem je to pobyt hrazený zcela pojišťovnou. Ve většině případů si lidé musí za pobyty doplácet, a to za stravné a ubytování, což znemožňuje některým takový pobyt absolvovat, přestože ho opravdu potřebuje.

Turisté

Turisté, kteří jedou za odpočinkem, si rádi připlatí nejen za pěkné a útulné ubytování, ale i za různé procedury, které udělají jejich duši i tělo opravdu dobře. Současný návštěvník touží i po různých speciálních nabídkách, v kterých se majitelé hotelů a penzionů předhánějí. Proto si můžete v klidu dopřát kromě wellnessu a masáží i například různé zkrášlovací procedury. Lázně se vám postarají také o kulturní vyžití v podobě společenských událostí, koncertů i aktivit pro vaše děti nebo sportovní zážitky.

Vlastně by se dalo říci, že v současných českých lázních vám nebude chybět vůbec nic. Takže stačí si vybrat z široké nabídky, zarezervovat a se svými blízkými nebo se třeba jen tak s kamarádkou vyrazit za odpočinkem.