Category Archives: Služby

Služby

Jak si správně vybrat cateringovou firmu?

Chtějte na vlastní oči vidět, co nabízejí!
Až při svém hledání cateringové firmy narazíte na takovou, která by mohla odpovídat Vašim představám, zkontaktujte se s odpovědnou osobou dané firmy. Dotyčného pak požádejte, zda byste mohli někde jejich jídlo ochutnat, případně se přijít podívat na akci, kterou pořádají. Pokud budete odmítnuti, je na Vás, zda se raději porozhlédnete jinde nebo budete firmě i tak důvěřovat.
šéfkuchař v kuchyni
Pozorně si přečtete firmu!
Nestačí smlouvu jen tak přelétnout očima a spoléhat na to, že jste si vše důležité domluvili osobně. Stále platí, co je psáno, to je dáno a některé firmy toho umí i zneužívat. Svou pozornost zamřete především na text, který je psaný menším písmem a vyvolává tak dojem, že je nepodstatný. Je tomu právě naopak, právě v těchto řádkách můžou být skryté poplatky, se kterými jste nepočítali a při závěrečném zúčtování byste mohli být nemile překvapeni!
cateringové služby
Je výhodnější bufet nebo společné jídlo u stolu?
Je dost možné, že se Vás cateringová firma bude snažit přesvědčit o tom, že Vás bufetové občerstvení vyjde levněji, ale není tomu tak. Pokud dostanou všichni jídlo na stůl, dostanou všichni stejně velkou porci. Na švédských stolech ale musí být mnohem více potravin, protože si lidé budou chodit přidávat. O stoly se musí dále někdo starat, doplňovat chybějící lahůdky atd. Pokud chcete ušetřit, nechte si přinést jídlo ke stolu. Řada těchto firem i nabízí celé menu za fixní částku.
lízátka a bonbony
Jak je to s pitím?
Pokud se rozhodnete, že lidem zaplatíte i vypité pití, počítejte s tím, že se Vaše náklady výrazně zvednou, zejména budou-li podávány alkoholické nápoje. U většiny lidí totiž stále platí, že co je zadarmo se musí využít do poslední kapky. Proto pokud chcete udržet náklady v rozumných mezích a zároveň nesbírat „unavené“ hosty pod stoly na konci akce, nechte lidi si pití zaplatit. Další možností je, že si pití pro hosty obstaráte sami, určitě je to levnější, než když to necháte na cateringové firmě.

Služby

Podpořte svůj boj s podkožním tukem kryolipolýzou

V první řadě je nutné vysvětlit, co to vlastně kryolipolýza je. Jedná se o velice moderní techniku zaměřující se na redukci podkožního tuku a zmírnění projevů celulitidy. Jedná se o nechirurgické ošetření, tudíž vás nečeká žádní anestezie ani nic podobného. Pomocí specializovaného přístroje dojde k ochlazení podkožního tuku, díky kterému se tyto tukové buňky naruší.
měření obvodu
Tyto narušené buňky se pomocí buněčného procesu zničí. Potom jsou jednoduše pomocí lymfatického systému odvedeny z těla ven.
Kryolipolýza je velmi mladá, objevila se teprve v roce 2009. Funguje na základním principu, že tuk je citlivější na chlad, než jsou okolní tkáně. Jestliže však trpíte nějakým závažným onemocněním, nemusí pro vás být kriolypolýza vhodná. Mezi tato onemocnění patří především rakovina, epilepsie, srdeční onemocnění, onemocnění jater či ledvin či diabetes. Technika není vhodná ani pro těhotné ženy či kojící matky. Nedoporučuje se ani při nadměrné obezitě.
modrý metr
Co je však velice pozitivní? Vzhledem k tomu, že se nejedná o chirurgický zákrok, provádí se ošetření ambulantně a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Účinky kryolipolýzy však trvají ještě další 2 následující měsíce, kdy je tuk i nadále lymfaticky odváděn z těla. Ani před zákrokem ani po zákroku po vás nebude čekat žádné omezení.

Zákrok není nijak bolestivý, právě naopak. Po konzultaci s odborným pracovníkem usednete na pohodlné křeslo. Pomocí takové hlavice dojde k nasátí povrchové tukové tkáně v určité problémové partii, kterou si zvolíte. Tento podkožní tuk se zmrazí na -8 °C a bude se takto mrazit celých 70 minut. Během této doby vám pustí pěkný film nebo hudbu a vy můžete v klidu odpočívat. První výsledky lze spatřit již za dva týdny. Stejnou oblast můžete znovu mrazit až za 2 měsíce. Během těchto dvou měsíců totiž stále probíhají účinky tohoto procesu. Rovněž se nemusíte být ochablosti kůže, protože k odstraňování podkožního tuku dochází postupně, tudíž se kůže pěkně pomalu zatahuje.

Tak co, vyzkoušíte tuto novinku a podpoříte tak svou snahu v hubnutí?

Služby

Služby alternativní medicíny

Určitě víte, že existuje řada různých alternativních druhů medicíny. Například stará čínská medicína, z níž známe nejčastěji metodu akupunktury. Případně známe staré indické léčení, arabské felčary a mastičkáře a podobné alternativní způsoby poskytování medicínské péče.

Co je to kineziologie?
–          Jedna z nejzmámenějších praktik alternativních medicín
–          Stává se stále populárnější i v Evropě a dostává se až k nám
–          Jedná se o studium svalů a pohybů a řeči těla
–          Pojem kineziologie vychází z řeckého slova kinos, tedy pohyb

Co je cílem kineziologie?
1.       Udržet rovnováhu zdravotního stavu, a to pomocí právě svalů v lidském těle
2.       Kineziologie předjímá, že pokud jsou v pořádku svaly, je v pořádku i celé lidské tělo
3.       Každý stres, nemoc nebo oslabení organismu se projeví na svalech, čemuž chce kineziologie předejít

V podstatě je kineziologie o tom, že se jedna část těla tvoří pomocí svalů v jednom místě, které mají vztahy k dalším svalům na těle a tak dále, ale hlavně mají vztah i k jiným částem těla: k našim orgánům, k ústrojí zažívacímu nebo pohlavnímu, k našim žlázám, kostem, tepnám a cévám, ale také šlachám nebo krevnímu oběhu.

Jak probíhá vyšetření?
–          Terapeut vyšetří svaly pomocí jemného tlaku rukou
–          Terapeut hledá blokády a chronické bolesti, způsobené přerušením toku energie

S čím vám může tato terapie pomoci?
1.       Může vám pomoci při zvýšení imunity vašeho těla
2.       Dokáže posílit váš organismus
3.       Může pomoci odstranit problémy se zažíváním a trávením
4.       Je to důkladní pomoc při soustředění a dlouhodobém učení se
5.       Může see stát oporou při alergiích, ale také závislostí, lupénky nebo atopického ekzému
6.       Může pomoci při zbavování se strachu
7.       Tato terapie je pozitivní při potížích s vyjadřováním se nebo prosazováním se ve společnosti

Urychluje proces uzdravování při potížích s cystami a žaludečními vředy

Služby

Veterinární kliniky pro vaše mazlíčky

Dříve byl na každé menší vesnici doktor, který dokázal pomoci nejen hospodářským zvířatům, ale i psům a kočkám, kteří pobíhali po vesnici. Dnes máme domácí mazlíčky i v malých panelákových bytech a pro jejich spokojenost a zdraví bychom udělali téměř vše.

Takže není se co divit, že když náhodou onemocní, chceme pro něj jen tu nejlepší péči. Obecně se doporučuje, že je vhodné vždy navštěvovat stejného veterináře, který vaše zvířátko už zná a ví, co vše za úrazy či nemoci prodělal, i jaká má očkování. A my nabízíme několik rad, kterými se můžete řídit v okamžiku, kdy vhodného veterináře právě vybíráte.

A jaké další služby můžete od vašich veterinářů očekávat?

Samozřejmostí je preventivní péče, která zahrnuje různá očkování, odčervení, stříhání drápků i pravidelné prohlídky i čipování. Dále většina klinik nabízí kompletní potřebná vyšetření od laboratorních vyšetření pře ultrazvuk a rentgen až po specifická kardiologická vyšetření. K dipozice také mají operační sály, které se využívají pro plánované i pro urgentní operační zásahy. V případě potřeby jsou schopni zajistit i potřebnou hospitalizaci.

Někdy nastane i situace, že nemáte možnost svého domácího mazlíčka na kliniku dopravit. V tom případě si můžete zajistit i pohotovostní výjezd.

Doplňkové služby veterinářů

U veterináře máte dnes i možnost zakoupit nejen většinu potřebných veterinárních léků, ale i kvalitní krmivo a doplňky stravy. Někde si můžete objednat i stříhání srsti u vašeho pejska. Pozitivní zprávou je, že většina klinik je dostupná svým klientům nejen v nočních hodinách, ale i během svátků a víkendů, a neúčtují si žádné příplatky.

A vy jako majitelé zvířátka zase oceníte nejen kvalitní služby a vstřícný přístup personálu, ale také možnost platby kartou nebo dostatečné místo na parkování v blízkosti veterinární ordinace.
 

Služby

Čím nás lákají české lázně

Nejznámější české lázně vznikaly v minulosti v místech, kde byly objeveny kvalitní minerální prameny, jejichž léčebné účinky lidé využívají dodnes.

Přestože tuto vodu nám sama příroda poskytuje zdarma, stávají se lázně jednou z nejdražších dovolených u nás. A proč tomu tak je? Když se podíváme do historie tak, zjistíme, že již tehdy byly vybírány poplatky za užívání minerálních vod. Oproti dnešní moderní době se tehdy platilo i za projetí lázněmi vozem či za vstupné na kolonádu, a dokonce i za sezení na lavičce.

V současné době jsou lázně nejen znakem zdraví, ale především relaxace a odpočinku. Lázně navštěvuje několik skupin lidí: kromě turistů jsou to například lidé se zdravotními potížemi, které díky lázeňským procedurám eliminují.

Dospělí pacienti

Pro dospělé pacienty hradí naše zdravotní pojišťovny ozdravné pobyty jednou za dva roky. Málokdy ovšem je to pobyt hrazený zcela pojišťovnou. Ve většině případů si lidé musí za pobyty doplácet, a to za stravné a ubytování, což znemožňuje některým takový pobyt absolvovat, přestože ho opravdu potřebuje.

Turisté

Turisté, kteří jedou za odpočinkem, si rádi připlatí nejen za pěkné a útulné ubytování, ale i za různé procedury, které udělají jejich duši i tělo opravdu dobře. Současný návštěvník touží i po různých speciálních nabídkách, v kterých se majitelé hotelů a penzionů předhánějí. Proto si můžete v klidu dopřát kromě wellnessu a masáží i například různé zkrášlovací procedury. Lázně se vám postarají také o kulturní vyžití v podobě společenských událostí, koncertů i aktivit pro vaše děti nebo sportovní zážitky.

Vlastně by se dalo říci, že v současných českých lázních vám nebude chybět vůbec nic. Takže stačí si vybrat z široké nabídky, zarezervovat a se svými blízkými nebo se třeba jen tak s kamarádkou vyrazit za odpočinkem.

Služby

Psí hotely jsou vhodným řešením

Také patříte mezi milovníky psů a na toho svého psího mazlíčka nedáte dopustit? Je pravda, že správná péče o každého psa je někdy opravdu náročná. Ale naopak je nám zase odměnou veselý pejsek, který nás radostně vítá a vrtí ocáskem, kdykoliv se vrátíme domů.

Přijde čas letní a zimní dovolené nebo nás čekají lázně či naplánovaný pobyt v nemocnici a my musíme řešit, kdo nám pejska pohlídá. V případě, že nemáte šanci svěřit svého psího miláčka schopné sousedce nebo někomu z příbuzných, nabízíme vám zaručenou šanci a místo, kde se váš pejsek bude cítit dobře, a vy si budete moci se svými blízkými odpočinout u moře nebo třeba v zimě na horách.

A co takový psí hotel nabízí svým „klientům“?

Většinu ověřených a spolehlivých psí hotelů najdete ve větších domech, které mají k dispozici rozsáhlou zahradu. Tu vaši mazlíčci využívají několikrát denně k tolik oblíbeným procházkám a objevování nového. Některé hotely nabízejí i pravidelné venčení pejsků na vodítku v okolní přírodě nebo přilehlém parku. Podle povahy vašeho psa lze objednat individuální venčení nebo pobyt venku s ostatními psy. Totéž platí i pro velikost kotce.

Mnoho z těchto zařízení nabízí i speciální služby, a to například možnost sledování vašeho psího mazlíčka přes webovou kameru nebo poskytování fotek z každodenního pobytu v hotelu.
Navíc má každý hotel svého veterináře, takže v případě potřeby je u pejska ihned lékařská pomoc.

Co se týče cen za tuto službu, odvíjí se odstravy, kterou každý pejsek potřebuje. Tu mu samozřejmě můžete připravit i vy a potom se cena ubytování psů bez stravy pohybuje kolem 200 Kč za noc.

Samozřejmě je také velmi důležité místo pro vaše pejska včas zarezervovat. Musíte počítat s tím, že  prázdninové měsíce bývají velmi často v kvalitních a ověřených hotelech zarezervované již dlouhé měsíce dopředu.
 

Služby

Mějte zdravé tělo ještě dnes!

Vidíte to všude, dnes a denně. Zhubněte, buďte zdravější, mějte se rádi. To je všechno skvělé, ale jak pozitivní změny dosáhnout nebo jak zjistit, že nejspíš děláte něco špatně a potřebujete pomoc se svým životním stylem? Existuje pár bodů, které si můžete rozplánovat ještě dnes a již brzy se můžete cítit jako nový člověk!

diet-3111990_960_720

Nejvíce se v tomto oboru řeší problémy s váhou. Většinou se jedná o nadváhu či obezitu, ale výjimečnou není ani podvýživa, která je způsobená poruchami příjmu potravy nebo jinými neznámými faktory. Ať se jedná o jeden nebo druhý extrém, tak pro dobrou orientaci bychom měli vědět něco o výpočtu BMI. Většinou už tuto BMI kalkulačku naleznete online na vašem prohlížeči. Stačí do ní zadat údaje o vašem věku a hlavně výšce a váze. Do několika vteřin je vám vypočítán BMI index, který určí, jak na to jste, tedy zda máte normální váhu, nízkou váhu či obezitu. Samozřejmě údaje jsou spíše orientační, protože dále musíme řešit poměr tuků a svalů a další faktory, avšak pokud jsou hodnoty jakýmkoliv směrem extrémní, mělo by to být pro vás alarmující a změna životního stylu by měla přijít co nejdříve.

74718045_2448392715383691_683689446981238784_

Existují samozřejmě dvě možnosti, pusťte se do toho sami nebo zapojte odborníky. Ze začátku se každý z nás snaží situaci zvládnout sám. Naštěstí v dnešní době internetu si spoustu informací můžete zjistit online. Mluvím teď zejména o správném a zdravém stravování, dokonce najdete typy na konkrétní jídelníček, kromě toho vás bude nejspíš zajímat pohyb, tyto údaje taky celkem snadno naleznete. Kromě toho existuje spousta videí, podle kterých můžete cvičit doma před televizí a co si budeme povídat i videa podle kterých vařit zdravější jídlo. Avšak každý není tak silný a i přes to, že informací je všude dost musí oslovit odborníky, kteří ho i svým způsobem motivují, někdo by mohl říct, kontrolují a také jim za to tučně zaplatíte. V oblasti stravy je to samozřejmě výživový poradce, který vám udělá jídelníček naprosto na míru a možná i to, že za tuto službu zaplatíte nemalé peníze, vás může motivovat k tomu, abyste vše zodpovědně dodržovali. Podobně je tomu i v pohybové sféře a spolupráci s osobními trenéry.

Služby

Originální dárek pro partnera

Pokud si stále lámete hlavu nad tím, co věnovat svému partnerovi jako dárek, pak je pro vás focení tou pravou volbou. Svého partnera či partnerku můžete obdarovat poukazem na focení, na které následně můžete vyrazit společně. Párové focení pro vás bude také celoživotním zážitkem, při kterém si jistě užijete spoustu legrace.fotografkas

Další variantou je ta, že se necháte vyfotografovat vy sami a poté výsledné fotky věnujete jako dárek. Fotografie jako dárek jsou velmi oblíbené, jelikož představují skutečně originální a jedinečný dárek. Zvolit můžete například focení v ateliéru nebo můžete společně s fotografem Zlín http://www.zsslovenska.eu/ http://www.katerinasvobodova.cz vyrazit do přírody a vytvořit snímky například na rozkvetlé louce.

Je nesmírně důležité nezapomenout na správný make up, jelikož ten se v hodně ohledech liší od toho, který nosíte při běžném dni. Líčení na focení musí být daleko výraznější, protože světla, která na vás při focení svítí, hodně pohlcují. Pokud nemáte s vizáží na focení zkušenosti, zkuste na focení přizvat rovněž vizážistku, která bude po celou dobu focení pečovat o váš make up. Většina vizážistek se vám také postará o váš účes, což je další velmi důležitý bod, na který je třeba dát si pozor.

Stejně důležité jako krásné líčení jsou i vhodně upravené nehty. Lze doporučit volit spíše přirozené barvy laků na nehty, jelikož příliš křiklavé a výrazné odstíny by mohly působit na výsledných snímcích poněkud rušivě. Správná volba oblečení na focení je rovněž klíčová. Na focení si s sebou vezměte více variant oděvu, aby měla fotografka z čeho vybírat. Vhodné jsou všechny věci, ve kterých se cítíte dobře a sebevědomě, jelikož váš vnitřní pocit se na fotografiích velmi silně odráží. Pokud se budete cítit uvolněně a příjemně, pak konečné snímky dopadnou určitě na výbornou.fotoaparát

Výsledné fotografie budou pro vás i vaši drahou polovičku památkou na celý život. Neváhejte a rezervujte si svůj termín ještě dnes.

Služby

Proč lidi láká regresní terapii vyzkoušet

I když veškeré naše vědecké poznatky tvrdí https://www.databazeknih.cz/knihy/matematika-pro-gymnazia-zakladni-poznatky-z-matematiky-247085 opak, stále se najdou lidé, kteří věří, že život, který právě žijí, není tím prvním. A nejen to, je dokonce možné si na ten minulý i vzpomenout, například pomocí regresní terapie Hlubinná regresní terapie. Ta má tyto vzpomínky, které v sobě máme skryté, vyvolat pomocí hypnózy a podobných technik.hodiny v mlze

Vzhledem k tomu, že dnes již velmi dobře víme, jak jsou vzpomínky tvořeny a také jakým způsobem a kam se ukládají, víme, že je nemožné vzpomenout si na jakýkoliv předchozí život, i kdyby ho snad naše vědomí prožilo. Z toho je také jasné, že nemůže nijak ovlivňovat ten náš současný.

Přesto toto láká stále více lidí. Z jakého důvodu? Je to poměrně jednoduché. Mnozí z nás trpí zdravotními problémy, ať už fyzického nebo psychického typu, které moderní medicína zatím nedokáže vyléčit, pouze potlačit příznaky. Patří sem například astma nebo nejrůznější fobie.

Avšak vzhledem k tomu, že nám mohou velmi komplikovat život, hledáme řešení jinde, když nás lékaři zklamali. A právě tyto „alternativní“ postupy, mezi které regresní terapie patří, nabízí plné vyléčení. A někteří lidé jsou tak zoufalí, že jsou skutečně ochotni zkusit cokoliv, jen aby se svého problému zbavili, i když vědí, že je to nejspíš nesmysl. Co kdyby to přeci jen vyšlo…starý dům porostlý břečťanem

Další skupinu tvoří lidé, kteří chtějí zjistit, kým kdysi byli z pouhé zvědavosti. Doufají, že byli nějakou historicky známou postavou, například králem či válečníkem, nebo že alespoň danou historickou postavu znali, případně že se účastnili nějaké historické události. To, že i v případě, že by bylo možné vzpomínky na minulé životy vyvolat (což není), byla by šance na něco takového skutečně velice, velice malá, je nezajímá.

Avšak, jak už bylo řečeno, je to vše jen podvod. Proto lidem, kteří takovéto služby nabízí, rozhodně své peníze nedávejte. A i kdybyste byli zvědaví, vězte, že není žádná možnost, jak si pamatovat něco jiného, než váš současný život. A ne, skutečně to nefunguje a fungovat nebude.

Služby

Just let loose and experiment with your sexuality

Have you ever wondered what it’s like to feel another human being in an otherworldly sensation with all those oils on the skin and sexual tensions in the air? Well, wonder no more since we are here to make your every wish happen. Our legion of sexy masseurs of all kinds and shapes is here to please you so much you will never want to leave. Whether you are dating or are married to fury or a saint, whether you are dating a bombshell or a grey mouse, you will completely forget about everything when one of our girls touches all your intimate zones at once. You will be like Alice in the Wonderland, exploring the depths of your own imagination and sexual fantasy, whilst the woman of your choice will be all over you, only for you. You will be taken to islands of pleasure and across the mountains of endless ejaculation. In short, you will get your rocks off quicker than ever before if you choose erotic massage Prague.a naked woman facing the camera with her glasses on

You can choose who will be the lucky girl that will bless you with her touch. Do you like them small and cute or you like them mature and well-developed? You are here for the one and only that caught your eyes with her sexiness or do you want two of them? Everything is possible. Every fantasy you desire can now be fulfilled for the best price in the whole of Prague.a naked model in a pose on the dark background

You can rest assured that you will be hard as soon as you step in since your head is about to be blown up by all the ecstasy you will enjoy. If you have never visited such a place before, you are in for a damn good start https://sport.idnes.cz/ole-einar-bjorndalen-nominace-olympiada-f01-/biatlon.aspx%3Fc%3DA180112_220648_biatlon_ten since our girls are experts in pleasuring their guests. And best of all – you can add a little more sugar and spice if everything will be nicer. Two girls, light BDSM and maybe a starting foot-fetish? We got you covered! And don’t forget, you are here to enjoy yourself, so leave all your troubles behind and make this time the best time of your entire life.