Psí hotely jsou vhodným řešením

Také patříte mezi milovníky psů a na toho svého psího mazlíčka nedáte dopustit? Je pravda, že správná péče o každého psa je někdy opravdu náročná. Ale naopak je nám zase odměnou veselý pejsek, který nás radostně vítá a vrtí ocáskem, kdykoliv se vrátíme domů.

Přijde čas letní a zimní dovolené nebo nás čekají lázně či naplánovaný pobyt v nemocnici a my musíme řešit, kdo nám pejska pohlídá. V případě, že nemáte šanci svěřit svého psího miláčka schopné sousedce nebo někomu z příbuzných, nabízíme vám zaručenou šanci a místo, kde se váš pejsek bude cítit dobře, a vy si budete moci se svými blízkými odpočinout u moře nebo třeba v zimě na horách.

A co takový psí hotel nabízí svým „klientům“?

Většinu ověřených a spolehlivých psí hotelů najdete ve větších domech, které mají k dispozici rozsáhlou zahradu. Tu vaši mazlíčci využívají několikrát denně k tolik oblíbeným procházkám a objevování nového. Některé hotely nabízejí i pravidelné venčení pejsků na vodítku v okolní přírodě nebo přilehlém parku. Podle povahy vašeho psa lze objednat individuální venčení nebo pobyt venku s ostatními psy. Totéž platí i pro velikost kotce.

Mnoho z těchto zařízení nabízí i speciální služby, a to například možnost sledování vašeho psího mazlíčka přes webovou kameru nebo poskytování fotek z každodenního pobytu v hotelu.
Navíc má každý hotel svého veterináře, takže v případě potřeby je u pejska ihned lékařská pomoc.

Co se týče cen za tuto službu, odvíjí se odstravy, kterou každý pejsek potřebuje. Tu mu samozřejmě můžete připravit i vy a potom se cena ubytování psů bez stravy pohybuje kolem 200 Kč za noc.

Samozřejmě je také velmi důležité místo pro vaše pejska včas zarezervovat. Musíte počítat s tím, že  prázdninové měsíce bývají velmi často v kvalitních a ověřených hotelech zarezervované již dlouhé měsíce dopředu.
 

[ssba]