Podpořte svůj boj s podkožním tukem kryolipolýzou

V první řadě je nutné vysvětlit, co to vlastně kryolipolýza je. Jedná se o velice moderní techniku zaměřující se na redukci podkožního tuku a zmírnění projevů celulitidy. Jedná se o nechirurgické ošetření, tudíž vás nečeká žádní anestezie ani nic podobného. Pomocí specializovaného přístroje dojde k ochlazení podkožního tuku, díky kterému se tyto tukové buňky naruší.
měření obvodu
Tyto narušené buňky se pomocí buněčného procesu zničí. Potom jsou jednoduše pomocí lymfatického systému odvedeny z těla ven.
Kryolipolýza je velmi mladá, objevila se teprve v roce 2009. Funguje na základním principu, že tuk je citlivější na chlad, než jsou okolní tkáně. Jestliže však trpíte nějakým závažným onemocněním, nemusí pro vás být kriolypolýza vhodná. Mezi tato onemocnění patří především rakovina, epilepsie, srdeční onemocnění, onemocnění jater či ledvin či diabetes. Technika není vhodná ani pro těhotné ženy či kojící matky. Nedoporučuje se ani při nadměrné obezitě.
modrý metr
Co je však velice pozitivní? Vzhledem k tomu, že se nejedná o chirurgický zákrok, provádí se ošetření ambulantně a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Účinky kryolipolýzy však trvají ještě další 2 následující měsíce, kdy je tuk i nadále lymfaticky odváděn z těla. Ani před zákrokem ani po zákroku po vás nebude čekat žádné omezení.

Zákrok není nijak bolestivý, právě naopak. Po konzultaci s odborným pracovníkem usednete na pohodlné křeslo. Pomocí takové hlavice dojde k nasátí povrchové tukové tkáně v určité problémové partii, kterou si zvolíte. Tento podkožní tuk se zmrazí na -8 °C a bude se takto mrazit celých 70 minut. Během této doby vám pustí pěkný film nebo hudbu a vy můžete v klidu odpočívat. První výsledky lze spatřit již za dva týdny. Stejnou oblast můžete znovu mrazit až za 2 měsíce. Během těchto dvou měsíců totiž stále probíhají účinky tohoto procesu. Rovněž se nemusíte být ochablosti kůže, protože k odstraňování podkožního tuku dochází postupně, tudíž se kůže pěkně pomalu zatahuje.

Tak co, vyzkoušíte tuto novinku a podpoříte tak svou snahu v hubnutí?

[ssba]