Pronájem skladového kontejneru využijete i pro stěhování

Představte si situaci, že jste právě prodali svůj byt a musíte se vystěhovat s tím, že byste rádi bydleli v místě, kde máte postavenou rekreační chatu. Jenže chata není obyvatelná celoročně, a za prodej bytu byste rádi pořídili mobilní, celoročně obyvatelnou dřevostavbu. Rozhodli jste se pro toto řešení narychlo třeba proto, že v bytě jsou příliš velké náklady na energie, zatímco s mobilní dřevostavbou, vytápěnou dřevem, ušetříte.

barevné kontejnery

Přijde den, kdy se budete stěhovat, ale zároveň máte objednaný mobilní dům a „demoliční četu“, která starou nevyhovující chatu srovná se zemí a připraví terén pro pokládku mobilní dřevostavby. Časový harmonogram prací je takový, že potřebujete po dobu zhruba jednoho týdne bydlet v místě, kde se chata bourá, ale zároveň tu musíte mít i přestěhované vybavení z bytu (nábytek, spotřebiče a osobní věci). Jak to vyřešit? Docela elegantně, využijte pronájem skladového kontejneru otpsklady.cz.

skladové kontejnery

Skladové kontejnery jsou obří plechová monstra, kam bezpečně umístíte vše, co potřebujete. Kontejnery jsou uzamykatelné, takže klidně můžete odejít na nákup nebo na projížďku na kole. Po celý týden můžete klidně spát ve stanu přímo na vašem pozemku a budete mít demoliční práce pod kontrolou. Zároveň pohodlně připravíte podloží pro posazení mobilního domu, dům si necháte připojit k přípojce elektřiny a k vodovodnímu řadu nebo ke studni a až bude vše připraveno, stačí jen z kontejneru postupně stěhovat všechny vaše věci.

Výhodou stěhování je, že z kontejneru budete nosit věci do domu postupně, takže se jimi nezahltíte, a teprve, až bude kontejner vyprázdněný, oznámíte jeho navrácení. Kontejner si převezme firma a odveze stejným způsobem, jakým jej přistavila. Kontejner nelze jen tak poškodit, proto nemusíte mít obavy, že byste dopláceli podobně, jako lidé, kteří si pro stěhování pronajmou dodávku, a při přenášení nábytku tu a tam promáčknou plech nebo rozbijí světlomet.

[ssba]