Nauč se akordy lehce

Kytara patří mezi oblíbený hudební nástroj jak mezi mladými, tak i staršími. Kytara je nástroj, na který se můžete naučit lehce hrát i v domácích podmínkách. Hudba nás provází celý život, od zpěvu naší maminky, přes nějakou hudební výchovu ve škole, hudební akce v mládí, u některých vlastní schopnost hrát na nějaký nástroj až do dospělosti, kdy zpíváme naším dětem nebo vnoučatům. Kytara patří mezi hudební nástroje, kterými můžete potěšit sebe i druhé.

akord B

U hraní na kytaru můžete rovnou rozvinout svůj talent zpívat. Kytara patří mezi ten táborový nástroj, kdy je fajn sedět venku u ohně, opékat buřty a u toho si zazpívat pár trampských písniček. Je těžké se naučit hrát na kytaru? Na kytaru je možné se naučit hrát v každém věku. Ať jste malé dítě nebo třeba dospělý člověk. Chce to jen trochu trpělivosti a k tomu nějakou knížku nebo video jak na to a teda hlavně tu kytaru. Kytaru samozřejmě zakoupíte v hudebninách, kde Vám pomohou i s výběrem a doporučí Vám to, která Vám v ruce bude sedět nejlépe.

kytara

Akord b

Abyste mohli začít hrát na kytaru zabrnkat si tak nějakou písničku je důležité se naučit akordy. Základ v akordech je systematicky a je potřeba se ho naučit správně. Co je vlastně akord? Akord je souzvuk několika tónů, a to buď mol nebo dur. Velmi důležitý je akord b kytara https://petanovykurzy.cz/akordy-pro-zacatecniky/. Tedy i tento akord lze zahrát jako Bdur nebo Bmol. Tedy abyste na kytaře vyladili tento akord jedná se o souzvuk tónů B, D, F. U Bmol se jedná o souzvuk tónů B, C#, F. Na začátku se Vám to může zdát složité, ale jak se říká, učením se člověk stává mistrem a když budete pilní a trénovat http://www.odbornecasopisy.cz/svetlo/casopis/tema/co-je-to-pamet-a-jak-ji-trenovat–15571 za chvíli se to vše určitě naučíte a bude to pro Vás brnkačka. Dopomoci Vám mohou i různé online kurzy, videa na různých video platformách anebo si můžete zakoupit i různé učebnice hry na kytaru. Chce to jen trénovat a nevzdávat se.

[ssba]