Úniková hra Pardubice

Zkuste si zajet do Pardubic na luxusní únikovou hru, která vás pohltí a opravdu vás dostane. Máme vše vymyšlené tak, aby to bylo zábavné, aby vám to rychle uteklo, abyste se opravdu pobavily a zamysleli se nad tím, co právě děláte. Nemusíte už žít pouze a jen ve virtuálním světě, ale také byste měli žít i ve světě skutečném. Je dobré si zahrát hry, které jsou kolektivní. Tyhle hry jsou speciální v tom, že budete muset za pomoci přítomnosti ostatních členů týmu, zjistit přístupový kód, který zadáte do dveří, které se otevřou, jen v případě, že použijete správně kód. Abyste ten kód zjistili správně, je potřeba se k němu propracovat a to za splnění určitých úkolů, překvapení a skrytých záhad, které vy, jako členové týmu musíte odhalit.

bílá stěna

Sami můžete zjistit, jak vás vnímá. Buď budete v pozici vedoucího, který bude všechno organizovat, nebo se budete hrát jako tým a budete všechno řešit společně. Jedině tak se dopracujete ke správnému výsledku. Někomu to třeba bude docházet rychleji a někomu zase pomaleji. Nikdy to ale nemůžete zjistit, pokud se vydáte právě to zkusit na vlastní kůži. Váš mozek začne pracovat naplno a všechno bude opravdu nasvědčovat tomu, že ty dveře otevřete.

Zajímavé možnosti

Můžete si zvolit i variantu bez nápověd, ale když se nebudete cítit a nebudete moct vědět, tak vám můžeme dál nápovědu, abyste se pohnuli z místa. Pokud jste již na nějaké únikové hře byli, tak asi víte, jak to celé funguje a na co si máte dávat pozor. Jakmile zjistíte princip, tak už to půjde rychleji. Je to velmi atraktivní výlet, který je velmi speciální a velmi originální.

obtížná logika

Jestliže jste tohle ještě nikdy nezkusili, je načase, abyste se objednali a vybrali si termín a určitě tohle všechno zkusili společně se svými kamarády. Rodina se také zabaví. A další skvělá věc na tom všem je to, že je to něco jiného. Už nemusíte jezdit na klasické výlety, ale můžete si zkusit i tenhle akční a velmi napínavý a logický výlet, kdy je nutné zapojit i mozek. Úniková hra Pardubice vás zabaví.

[ssba]