Co ženy chtějí od mužů

Ženy toho nechtějí málo, ale v opačném případě tomu není úplně jinak. Muži také očekávají od svých partnerek různé věci, od výchovy dětí, uklízení až po péči o svůj vzhled, protože nikdo nechce chodit se svým vlastním odrazem, že jo. Takže je určitě fér zmínit i pár věcí https://www.onlinechlap.cz/, které chtějí ženy od mužů.

1) Opora
Ženy chtějí mít ve svém muži oporu, stejně jako muž potřebuje mít oporu v ženě. Jedná se o docela jednoduchou rovnici – jak silná je opora, tak je silná i žena. Nemusí to být jenom opora v lásce, může to být také podpora v zaměstnání, v realizaci jejích snů nebo i výchově dětí. Žena prostě musí mít jistotu, že se na svého muže bude moci spolehnout v jakékoliv situaci.

2) Něco za něco
Chcete, aby vaše žena vychovávala sama vaše společné děti? Abyste si s nimi jen tak pohráli a podobně? Ok, ale tím pádem se očekává, že zase vy přinesete domů každý měsíc plat, který tomu bude odpovídat, tedy minimálně za dva. Pokud se nic takového neděje, tak bohužel nemáte právo požadovat, aby se jeden obětoval celý a druhý popíjel pivo u televize.

3) Péče o vzhled
To je stejné jako u mužů. Nikdo nechce chodit s otrhancem, který smrdí po alkoholu a potu a ještě k tomu mu teče nudle u nosu. Nikdo ani nechce mít za manžela chlápka, který nosí špinavé tepláky do práce, stříhá ho matka a panděro mu roste rychle jako nevybuchlá sopka. A přitom stačí jenom pár změn a je to.
bruneta a blondýna ležící na zelené trávě
4) Trávení společného času
Na vás by mělo být vidět, že s vaší ženou nejste jenom kvůli dětem, ale také proto, že si čas s ní užíváte. Mělo by jít vidět, že jste pár, ne jenom nějaký náhodný „shluk“ dvou jedinců, kteří spolu mají děti a tím to končí. Pokud trávíte více času v hospodě než doma, tak je asi něco špatně. To samé platí pro ty, kteří utíkají před domácností do práce, kde zůstávají dlouhé hodiny. Bohužel, bod 2) a 4) se někdy staví do opozice, ale to už je život. Tak co, jste schopni splnit tyto 4 věci?
tři černošky dívající si se do objektivu v bílých šatech

[ssba]