Oslava narozenin trochu jinak

Oslava dětských narozenin je událost, kterou nelze podcenit. Dnešní dítě chápe tento den, jako okamžik, při kterém je ono samo na významné pozici a je mu věnována velká pozornost celé rodiny.

V posledních letech je také zavedeným zvykem pořádat narozeninové párty s pozváním svých kamarádů, pro které se většinou snaží starostliví rodiče zajistit zábavný program. Ne vždy se ale jejich dobrý úmysl setká s úspěchem. Oslavenec se svou partou už totiž klauna i kouzelníka viděl na mnoha jiných oslavách a hry v bytě, nebo na zahradě už také nikoho příliš nenadchnou.

Dívka na trampolíně

Veškeré úsilí rodičů pak přechází ve zklamání všech zúčastněných. Proto svěřte svoje starosti s přípravou oslav kde se dokonale postarají o to, aby se celá narozeninová párty dokonale vydařila. Děti si zde mohou zaskákat na různých typech trampolín a mezitím sfouknout svíčky na narozeninovém dortu, nebo se u baru občerstvit domácími limonádami. Pro rodiče, nebo jiný doprovod je zde připraveno posezení s kávou, čajem a dalšími nápoji. Najdete zde i dětmi milované klasické párky v rohlíku, nebo zmrzlinu a mnoho dalších typicky narozeninových pochoutek.

Svazek balonků s nápisem “šťastné narozeniny”

Nebráníme vám ani přinesení vlastních drobnějších pochutin a zároveň zajišťujeme catering na oslavy. Většina dětí trampolíny zná ze svých zahrad a hřišť, ale ty naše jsou specifické, a proto doporučujeme zároveň s objednávkou termínu také zároveň zajistit zkušeného trenéra, který se bude malým skokanům po celou dobu věnovat a dohlížet na jejich bezpečnost. V tomto směru mohou být tedy rodiče zcela klidní a mít jistotu, že na takovou oslavu narozenin jejich dítě ani pozvaní hosté dlouho nezapomenou. Ať už jde o děti od šesti třeba až do dvaceti let, buďte ubezpečeni, že všechny u nás budou doslova “skákat radostí”!

[ssba]