FKSP karty

Jedním z častých zaměstnaneckých bonusů bývají karty FKSP. Jedná se vlastně o takové stravenky, které lze ovšem čerpat na různé služby. Jsou lidé, kteří by raději ocenili, kdyby místo karet dostali finance, protože mají pocit, že nemají kde karty vyčerpat. Přitom je celá řada způsobů, jak je využít.
masáž ramen
Například celá řada cestovních kanceláří (Čedok, Fischer, Invia) umožňuje hradit část dovolené prostřednictvím karet. Další možnost je hrazení sportovních aktivit jako například využívání bazénu, tělocvičny, zimního stadionu. Dále je zde možnost kulturního vyžití, kina jako Cinestar nebo Cinemacity FKSP akceptují.
Optimální řešení představuje využívat tento bonus pro vlastní zdraví. Například k nákupu vitamínů a dalších potravinových doplňků je možná v lékárnách Dr. Max nebo Benu. Pokud chcete udělat pro své zdraví ještě více, ale nechce se Vám utrácet, využijte své karty například na masáže, což je služba, která Vám udělá velmi dobře.
Ve většině masérských salonů můžete tímto způsobem platit. Asi neexistuje člověk, který by tuto péči nepotřeboval. Ať už máte náročnou fyzickou práci nebo sedíte celý den u počítače, pro tělo to není rozhodně nijak zdravé a je nejvyšší čas začít na sebe trochu více dbát. Je to velmi důležité. Určitě je dobré mít pravidelné pohybové aktivity, ale ty samy o sobě často nestačí.
lahvička s olejíčkem
V současné době existuje opravdu bohatá nabídka masáží. Masáže jsou například klasické, reflexní, regenerační, sportovní, lymfatické, aroma masáže. Stále oblíbenější jsou specifické typy jako například čínská, thajská. Oblíbená je například také medová nebo čokoládová. Příjemná je také kombinace se zábaly, například parafínovým nebo rašelinovým. Každému vyhovuje něco jiného. Určitě bude dobré, když si dovolíte být k sobě laskaví a dopřejete si něco pro své zdraví, čím dříve, tím lépe.

[ssba]