Vytvářejte příjemné pracoviště

Ve velkých výrobních halách a průmyslových komplexech máme často tendenci vše zařizovat jako celek a prohlížet si funkčnost kompletního provozu nebo vybavení haly. Málokdy nás napadne, prohlédnout si detailně jednotlivá pracoviště zaměstnanců a vyzkoušet si, jaké podmínky mají na splnění jednotlivých úkolů. Právě proto vzniká na pracovišti často jeden závažný problém. Tím je nedostatečné osvětlení pracoviště. Může tak vznikat v důsledku špatně instalovaného vybavení, nedostatečného výkonu zářivek nebo jen prostým zastíněním osvětlení druhým z pracovníků. nepodceňujte osvětleníAť už je příčina jakákoliv, důsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Při nedostatečném osvětlení se zhoršuje kvalita odevzdaných výrobků, prodlužuje se doba na zpracování úkolu a začíná se zvyšovat množství pracovních úrazů. Právě poslední zmiňované riziko není možné brát na lehkou váhu. Odškodnění pracovních úrazů je velmi nákladnou záležitostí a podnik poškozuje hned v několika směrech. Dochází k poškození dobrého jména podniku, vztahů na pracovišti, je nutné vyplatit odškodné a zároveň zajistit náhradu za zaměstnance v pracovní neschopnosti. Proto dbejte pečlivě na osvětlení průmyslových prostor a vybírejte světla a komponenty vysoké kvality, jako například osvětlení Beghelli.
Italský výrobce Begheli je synonymem pro designově propracované produkty. Jejich výrobky splňují nepřísnější kritéria kvality a můžete si být jisti, že si kupujete průmyslové osvětlení od skutečného leadera na trhu.osvětlení je důležitým prvkem
Výrobky jsou k dispozici v různém provedení tak, aby se perfektně hodily do vašeho provozu. V sortimentu nechybí LED bodová světla, LED pásy nebo přímo LED panely s vysokým výkonem. S dobrým osvětlením si můžete být jisti, že se vašim zaměstnancům bude pracovat mnohem lépe. Příjemné pracovní prostředí je nezbytnou součástí spokojenosti pracovníků. A spokojený pracovník odvádí vždy lepší práci.


[ssba]