Pro velké i malé firmy

Nejrůznější firmy, podniky, provozy, haly a mnoho dalších hal, využívá při své práci takzvané velké dveře neboli vrata. Jedná se o jakýsi druh vstupu do firmy nebo do míst, kde pracujete či se pohybujete. Neustále se otvírají a zavírají a to podle potřeby zaměstnanců nebo dodavatelů.
Sekční průmyslová vrata umožňují snadný vstup i výstup, vjezd i výjezd. Přes ně se totiž velice často nejenom jezdí vozidly, ale také chodí. Musíme si přiznat, že jakmile jsou nahoře, tedy otevřená, tak lidé chodí přes ně, aniž by používali vedlejší vchody. Tak je tomu snad ve všech firmách a provozovnách v běžném životě. Běžně se tedy setkáváme s tím, že musí být nejenom bezpečná, ale také praktická a snadná na používání.Černobílá fotografie budovy pohled nahoru, na jedné straně velké roury

Do provozů a firem každého typu

Ať už podnikáte s materiálem, výrobky, zbožím či dokonce službami, jistě se do velkého prostoru bude hodit tento typ dveří.
A jaké jsou jejich konkrétní vlastnosti?

velký a vysoký dům s mnoha okny

  1. Nejprve si musíme říct, že se snadno používají. Jsou nenáročná na místo. Skládají se totiž z jakýchsi panelů, které jsou k sobě připevněny pomocí ocele. Jsou vysoce bezpečná a nenáročná.
  2. Hodí se především do skladů, do výrobních hal, pro různé provozy a provozovny, na místa jako jsou terminály, expedice a do mnohých dalších průmyslových budov.
  3. Mohou být jakkoliv velká. Existují nejenom ve velikosti, které běžně znáte například z rodinných domků, ale vyrábí se také ve větších a vyšších velikostech. Montují se dle potřeb a požadavků zákazníků.
  4. Na tento druh dveří jsou kladeny výrazně vyšší nároky, než na obyčejné garážové typy. Musí být nejenom spolehlivé ale také zabezpečené a odolné.
  5. Nesmí chybět odolnost proti předcházejícím krádežím.
  6. Podstatou roli hraje také tepelná a zvuková izolace.
  7. Bezporuchový provoz zajišťuje pevná a odolná konstrukce. Zesílená konstrukce splňuje všechny náročné požadavky.
  8. Vhodné pro všechny typy průmyslových subjektů.

[ssba]