Vánoční manikúra snadno a rychle. Jak si vykouzlit vánoční nehty během chvilky?

V předvánočním shonu myslíme především na nákup dárků, úklid domácnosti nebo pečení cukroví. Zkuste se o adventu na chvilku zastavit a udělejte si chvilku taky sami pro sebe. I vaše ruce si zaslouží trošku péče a jak se lépe navnadit na přicházející svátky, než s pěknou vánoční manikúrou. Zkuste si ji vykouzlit během chvilky sami doma, s našimi typy to zvládnete hravě.
snadná červená manikúra na svátky

Červená je barva Vánoc

Než se pustíte do samotného lakování nehtů, ujistěte se, že je máte správně připravené. Nehty by měli být vytvarované, vyhlazené a jako základ použijte bezbarvou bázi pro vyhlazení a výživu nehtů. Teď už můžete začít. Vánoční inspirace na nehty je o vánočních barvách, stačí si jen vybrat. Skvěle bude vypadat, když si manikúru sladíte například s barvami ozdob na vašem vánočním stromečku. Červená barva ale sama o sobě evokuje vánoční čas, tak proč nezačít právě s ní? Úplně nejjednodušší co můžete udělat, je vyměnit obyčejný červený lak za ten se třpytkami. Ale barvu si samozřejmě zvolte i jakoukoliv jinou. Třpytky dodají nehtům sváteční punc.

Se zlatými detaily

Červený lak na nehty bude moc hezky vypadat i se zlatými nebo třeba bílými detaily. Stačí, když nalakujete nehty tmavší barvou a necháte lak pořadně zaschnout. Světlejším odstínem pak nehty dozdobte. Mohou to být tečky nebo třeba dvě čárky, které napodobí vánoční stužky, takže nehty budou vypadat jako zabalený dáreček. Ke zdobení ale vždy využijte tenčí štěteček. Pokud jej nemáte, můžete si pomoci tenkým koncem párátka. Tenké čárky dělejte jedním rychlým tahem, aby byly co nejpřesnější a především vypadaly rovně. Ozdobný lak bude skvěle vydat, když bude třpytivý.
ozdobný lak na nehty se stříbrnými třpytkami

Když si nepotrpíte na barvy

Máte raději přírodní manikúru a na výrazné barvy si nepotrpíte? I tak si můžete dopřát sváteční manikúru jako ze salónu. Nehty nalakujte postupně dvěma vrstvami bezbarvého průhledného laku a nechce pořádně zaschnout. Nakonec použijte lak se třpytkami – zlatými, barevnými nebo stříbrnými a přetřete jím konečky nehtů. Nemusíte se soustředit na přesnost, může to vypadat jako byste konce prstů do laku ponořili. Vznikne zajímavý třpytivý efekt.
Užijte si svátky naplno.

[ssba]