Zbavte se zbytečných problémů se zamotanými dráty a chybějícími koncovkami

Představte si, jak by to bylo skvělé, kdyby vás v životě nemusely neustále obtěžovat takové zbytečné věci, jako jsou zamotané šňůry od nabíječek mobilních telefonů. Jak by to bylo krásné, kdybyste si vystačili s jediným nabíjecím kabelem pro všechny telefony! Jak by bylo skvělé, kdybyste už nikdy nemuseli trávit čas rozmotáváním nevzhledných propletenců, které musíte vždy řešit právě ve chvíli, kdy na to máte nejméně času. A nyní si představte, že to není ani ten nejmenší problém, protože když si domů pořídíte praktický univerzální usb kabel k telefonu , tak budete mít jednou provždy vystaráno, a takových hloupých starostí se zbavíte.

internet

Běžte na podobné problémy chytře od lesa a budete se mít v životě zase o kousek lépe. Na něco podobného jistě myslel i ten, kdo vytvořil originální magnetický usb kabel se třemi vyměnitelnými koncovkami. Jak již název napovídá, tak toto řešení nám umožňuje, abychom měli jen jednu nabíječku, a tudíž jen jednu šňůru od nabíječky, ovšem zároveň všechny potřebné koncovky, bez kterých se neobejdeme.

Tyto koncovky drží ve spojení s kabelem za pomocí magnetické síly. Provedení je robustní a kvalitní, takže koncovky drží velice pevně a rozhodně se nemusíte bát jejich vypadávání. Také zmíněný kabel toho snese opravdu hodně, a protože je opletený nylonem, tak se nemusíte bát jeho zlámání, a navíc i hezky vypadá. A nejlepší na tom všem je, že lépe to bude vypadat i u vás doma, protože už se nikde nebudou válet žádné zamotané šňůry.

nabíječky

K dispozici jsou vám koncovky typu USB-C, Micro USB a 8pin pro nabíjení telefonů Apple iPhone a jistě i dalších podobných. Jisté tedy je, že mezi nimi i vy najdete tu pravou, kterou používáte pro svůj jeden anebo více mobilních telefonů.

Taková vychytávka vám zároveň nemálo usnadní i cestování, protože vám bude stačit jedna jediná nabíječka se třemi vyměnitelnými koncovkami. Ve vašich zavazadlech už tak zbytečně nebudou zabírat místo žádná nevzhledná propletená klubka šňůr.

[ssba]