Dřevěné plaňky potřebují péči

Dřevo jako takové je skvělý přírodní materiál a skutečně ladí snad ke všemu. Navíc lze s ním různě pracovat a tak nemusí být plot jednotvárný z rovných prkýnek. Různé tvary, výška nebo uspořádání dají takovému plotu kouzlo. Přesto to má jednu velkou chybu. Tento materiál nám nevydrží věčně a je třeba mu věnovat řádná péče a pokud možno se musí počítat každým rokem s efektivními nátěry, které odolají povětrnostním podmínkám. Také bude možná čas některý díl vyměnit, jelikož po zimním sychravém období nevydrží.
dřevěný plot podložený kameny

Betonu není třeba se obávat

Většinou u průmyslových zón jsme byli zvyklí na to, že zde byly ploty ze železa v kombinaci s betonem nebo rovnou celé mohutné, betonové stavby. Pokud je v nás zakořeněná tato představa, tak je třeba se vydat do terénu a rozhlédnout se po novostavbách, které mají betonové ploty. Na vlastní oči můžeme vidět, že došlo ke skutečné přeměně a ploty vynikají určitou elegancí. Navíc si přesně lze stanovit, zdali chceme menší či vyšší. Záleží na tom, jak se bude hodit k objektům, které jsou zde postavené. Díky tomu, že jsou poměrně dost kvalitní a bezúdržbové, tak mezi uživateli získávají velkou oblibu. Nemluvě o tom, že rychlost výstavby je až neuvěřitelná a konec konců i montáž betonového plotu. Cena pro změnu zase příznivě potěší investory. Co víc si tedy přát?
design moderního plotu
Jaké jsou vlastnosti plotu:
· Kvalitní materiál, který obstojí před nepříznivými vlivy počasí.
· Pevnost betonu je hodnocena nadmíru vysoce.
· Dlouhá životnost, která je dána i technologií výroby.
· Plot nemusí mít jen pouhou šedivou a nudnou barvou. Lze si jej pořídit v odpovídajícím zbarvení, tak aby se stal přirozenou součástí našeho objektu.
· Snadná a rychlá montáž potěší každého kutila.
· Je pevný, že i když bude postavený u silnice, tak ani lehká autonehoda nerozhodí jeho stabilitu.
· Jedná se o bezpečný plot, který ještě vyniká tlumením hluku z okolní silnice.

[ssba]