I Vaše dortíky chtějí dělat parádu!

Máte všechno připraveno pro Váš velký den? Tak se podívejme. Družičky mají své šaty nažehleny na ramínkách, potahy na židlích perfektně ladí s prostředím a prstýnky skvěle vyniknou na saténovém polštářku, který jste nechali ušít. Ale co Vaše dortíky? Proč by ty měly být obyčejné?

dortíky s růžovým krémem na povrchu

https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-krabicky/svatebni-kosicky-na-cupcake/ je to správné místo, kde můžete své dortíky hodit do gala! Vyberte si z nespočet barev i vzorů, abyste měli jistotu, že vše bude perfektně ladit.

Proměňte průměrně vypadající dezert v módní doplněk ke svatební tabuli jen tím, že jej obléknete do správných šatů. Vy máte tyhle krásné svatební šaty, svatebčané jsou také hezky oděni a každý aspekt svatby je laděný i do těch nejmenších detailů. Prokažte stejnou úctu i svatebním dortíkům a dopřejte jim kostým, jaký si zaslouží!

Chcete, aby se o Vaší svatbě mluvilo dalece a hodně dlouho? V tom případě nesmíte opomenout jediný detail, byť se může zdát sebemenší. A kam hosté zamíří hned po obřadu? Jejich cesty se schází na svatební hostině. Polévka je znamenitá, hlavní jídlo dokonalé. Ozdobou večera je přirozeně obrovský svatební dort, který se tyčí v rohu.

Jaká bude odezva na sladké jednohubky? Budou to výtečné dortíky, jež lahodí chuťovým buňkám, ale pouhým okem nezaujmou? Nikoliv. Vaše dortíky budou totiž oděny v krásných, na míru tvořených oblečcích, díky nimž budou hvězdou večera!
věšák s barevnými šaty

Chcete svým hostům poděkovat za nezapomenutelný den? Dortíky budou znamenitý dárek na cestu domů. Díky barevným kombinacím si kluci mohou užít modré a zelené, zatímco si dívky budou pochutnávat na růžových a červených. Je to jen na Vás. Ve fantazii se meze nekladou.

Nasaďte svému dokonalému svatebnímu dni třešničku. Vytvořte svatbu, o jaké budou sousedé mluvit ještě o příštích Vánocích. Nepodceňujte detaily a pořiďte svým svatebním dortíkům oblečky, se kterými budou zářit!

[ssba]