Když se řekne hubnutí


Když se řekne hubnutí, někteří z nás se usmějí, jiní znervózní a někteří se pomalu, ale jistě začínají trápit a potit, protože se v některých případech během svého života setkali s neúspěchem v oblasti snížení tělesné hmotnosti. Je váš úsudek zakalen negativními zkušenostmi? Už jste vyzkoušeli spoustu diet a žádná nepomohla? Nebyl nikdy výsledek takový, jaký jste očekávali? Shodili jste pár kilogramů, ale jakmile jste se najedli, opět kila byla zpátky? Tomuto stavu se říká jo-jo efekt a můžete se s ním setkat u mnohých redukčních diet, které nejsou nastaveny správným způsobem. Tělo pak neví, co má dělat a tak chvíli hubne a bere si tuky ze zásob, ale jakmile se najíte, tak si opět tukové zásoby vytváří.
drží tablet s otevřenou aplikací na kalorie
o Úplně jste rezignovali? V tom případě to není vůbec dobře, musíte si věřit a musíte také chtít. I psychicky vliv na tom má velký podíl. Zmínit si například v tomto ohledu můžeme nemoc zvanou bulimie. Člověk si myslí, že je stále tlustý, ale přitom je jeho tělo už často hubené takzvaně „až na kost“.

Zvolte účinnou metodu založenou na lékařském výzkumu

S názvem ketodieta jste se již možná setkali. Není tomu tak? V tom případě si můžeme říct, že se jedná o název, ke kterému patří synonyma jako proteinová nebo bílkovinná. Všechna tato slova označují jeden a ten samý způsob hubnutí. Ketodieta zlepší psychickou náladu i vaší fyzickou kondici.
Žena v teplácích s vyhrnutým tričkem

o Proteinová dieta je založená na lékařském výzkumu. Tělu dodáváte, víte proteinů a méně sacharidů a tuků. Díky bílkovinám dodávaných do těla, může začít probíhat takzvaná ketóza. Jedná se o přirozený projev těla. Následně nastává dlouho očekávaný okamžik a to je fáze hubnutí. Štěpením tuků se tuky odbourávají a tělo je spotřebovává. Další si však neukládá a to díky vysokým dávkám bílkovin. Právě proto nebudete hubnout svalovou hmotu, kterou často lidé shazují nejdříve, ale svaly si zachováte a budete hubnout opravdu tuky. Při tomto způsobu snížení tělesné hmotnosti se ani nesetkáte s jo-jo efektem. Nebudete mít špatnou náladu kvůli pocitům hladu, ba právě naopak, budete často jíst, takže hlad se při této redukční dietě nepociťuje. Naopak projevy jsou dobrá nálada a pocity sytosti. Sníží se vám chuť na sladké. To všechno mohou být projevy redukce hmotnosti.

[ssba]