Sladkosti škodí mnohdy víc, než samotný cukr


Bohužel si mnohdy ani neuvědomujeme, kolik cukru v podobě jídla a různých pochutin dostáváme do těla. Pak se divíme, že nám krevní odběry prozradily jeho přítomnost v krvi nebo snad váha v koupelně se porouchala a zase to číslo na nás divně zírá vyšší hodnotou, než před pár měsíci. Je třeba říci dost a pouvažovat co s tím. Možná si můžeme v první řadě si udělat malou exkurzi do obchodu. Budou nás zajímat etikety, které nám prozradí složení výrobku. Nebudete vůbec divní, jelikož to dneska studuje hodně kupujících.

kostkový cukr

Etiketa ukrývá informace

Každý výrobek, má svoje hodnoty a ty jsou ukryty právě v etiketách, kterými je produkt polepený. Pokud je volně prodejný, máme právo si jeho složení vyžádat u obsluhy. Problém ale je v tom, že mnoho kupujících v něm neumí pořádně číst. Zajímají se totiž o množství kalorií a nasyceného tuku. Ne že by to nebylo důležité, ale rozhodně ne tak jako hodnota cukru, fruktózy, glukózy či glukózo-fruktózového sirupu, případně sladidla. Toto vše by nás mělo vést k ostražitosti. Je logické, že se tomu úplně nevyhneme, ale některé věci se dají skutečně obejít jinou formou.

smutek

Neustálý pocit hladu

Někdo říká, že když nemá něco vysloveně sladkého, tak se nezasytí. Je třeba se na tento problém podívat tak trochu z výšky, pak nebude tak veliký a tím se bude zdát, že se dá snadněji zvládnout. Možná by se mohl vyzkoušet přípravek, který je velkým pomocníkem v redukci váhy. Na to, co dovede, tak Sibutramine cena a výsledky budou hovořit za vše. V první řadě konzumace pomůže nervovým buňkám předat podstatnou informaci, že tady už jste dostatečně sytí, abyste dál pokračovali v přejídání. Tím se samozřejmě sníží i konzumace skrytého cukru a lépe se bude korigovat samotná hmotnost. Nebudeme si nalhávat, že mu můžeme tak trochu pomoci správnou dávkou pohybu. Nemusí to být zrovna olympiáda, ale svižná chůze bude celkem dostačující. Společně snadněji porazíme nadváhu nebo obezitu k naší spokojenosti.

[ssba]