Jak se nenechat okrást na internetu?

Online nakupování může být skvělý způsob, jak ušetřit vaše peníze. Díky možnostem, které v oblasti nákupů máte, se může online shopping proměnit v zábavu, při které navíc ušetříte. Navíc je to velmi pohodlné, jelikož nemusíte nikam jezdit. Jen se připojíte z domu k internetu, projdete si všechny možné obchody, e-shopy a online prodejny a vyberete si přesně to zboží, po kterém toužíte. Díky možnosti internetových srovnávačů si můžete porovnat ceny v podstatě u jakéhokoliv výrobku, který si chcete zakoupit. Při nákupech na internetu si ale musíte dávat pozor.

platba kartou

Můžete snadno narazit na podvodný e-shop, kde se vás budou snažit obrat o vaše těžce vydělané peníze. Tomu můžete zabránit především svou obezřetností. Pokud se vám bude zdát nějaký e-shop nedůvěryhodný, nenakupujte na něm. Pomoci vám mohou i recenze, kde lidé hodnotí, jak byli spokojeni s nákupem na jednotlivých e-shopech. Stačí si do vyhledávače zadat název e-shopu a uvidíte, že kolikrát se vám dostane zajímavého čtení. Nikdy si také v mobilu, nebo na různých nakupovacích portálech nenechejte uloženou platební kartu. Hackeři se mohou nabourat do vašeho účtu a velmi jednoduše ji zneužít.

platba kartou

Proto tomu obětujte čas a vždy zadávejte údaje ze své platební karty znovu. Upozornit na to, že je s e-shopem něco v nepořádku by vás mohlo i to, že ceny na něm jsou až přehnaně výhodné, pokud si cenu porovnáte s aktuální nabídkou dalších e-shopů. Také může být divné, pokud nabízí zboží, které je jinak beznadějně nedostupné. Ušetřit můžete i tehdy, když si dáte pozor na podobné pochybné e-shopy. I spoustu velkých, ověřených e-shopů nabízí pro své zákazníky slevy, které mohou při nákupech využít. Například About you slevu 25 zeleneslevy.cz. E-shop About you je jeden z největších e-shopů s oblečením a doplňky. Najdete tu spoustu skvělého zboží za příznivé ceny.

[ssba]