Svatba pod širým nebem se bez nůžkového stanu neobejde

Láká vás svatební obřad pod širým nebem? Uspořádat si veselku v přírodě anebo na nějakém veřejném místě pod modrou oblohou má jistě své kouzlo, ať už půjde o areál středověkého hradu anebo o vaši zahradu či městský park. Není proto divu, že čím dál, tím více snoubenců volí tuto variantu. Otázkou ovšem zůstává, jak se pojistit proti nepříznivému počasí, které nikdy nejste schopni předpovědět včas. Pokud je totiž něco v životě skutečně nevyzpytatelné, pak je to nebe nad hlavou, ze kterého může začít pršet i v případě, kdy to žádná předpověď nečekala. Pokud se tedy rozhodnete vzít a oslavovat venku, v žádném případě nezapomeňte na vhodné zázemí.
hostina pod stanem
Takovým ideálním zázemím pro vaši veselku pod modrou oblohou může být třeba svatební stan, konkrétně tedy svatebně vyzdobený nůžkový stan.
Na trhu jsou dnes k dostání jak nůžkové stany, které jsou upraveny speciálně pro tyto slavnostní příležitosti a jsou vyzdobeny různými baldachýny a volánky, a případně i zlatým či stříbrným obšíváním, tak prosté čistě bílé stany, které vám při troše šikovnosti poslouží úplně stejně.
svatební obřad u moře
Nicméně to nejdůležitější ze všeho není to, zda váš stan bude zdobný či nikoli, ale to, zda bude kvalitní. Jedině opravdu kvalitní, a především stabilní nůžkový stan vás ochrání před deštěm a větrem a budete se na něj moci opravdu spolehnout, ať už zvolíte několik menších stanů anebo jeden velmi prostorný. K tomu, aby vše dopadlo podle vašich představ, je nezbytné, abyste si zvolili přístřešek se stabilní, pevnou hliníkovou konstrukcí a s nepromokavým opláštěním, které bude za všech okolností držet na svém místě.
nevěsta na louce
Vždyť žádná nevěsta by si jistě nepřála, aby její svatební róba, účes a líčení podlehly nečekanému dešti, a to platí i pro všechny svatebčany, především tedy pro dámy. Protože i když se říká, že „prší štěstí“, tak je přece jen lepší, pokud nepadá přímo na vaši hlavu.

[ssba]