Světlo pro naše zdraví

Denní světlo ve vašem bydlení je velmi důležité. To můžete zajistit především výběrem oken, které v dostatečné míře prosvětlí interiér. Tak máte vyhráno. V případě, že místnost není dostatečně prosvětlena, budete potřebovat umělé osvětlení.
prostorná kuchyň
Kvalitní okna nejenom propustí dostatek žádaného světla, ale pokud budou mít navíc nízkoenergetické trojsklo, které na našem trhu je k dostání za dobrou cenu, můžete navíc ušetřit na tepelných ztrátách. Prodostatečné denní světlo v jakékoliv místnosti, by měla být optimální plocha oken i s rámy přibližné 1/6 podlahové plochy.

   v   

Každý ve svém obydlí chce mít dostatečný komfort, v mnohých případech nadčasovost a pohodu. A přitom všem, mít možnost ještě ušetřit na nákladech bydlení. Protože zařizování interiéru, který by měl být podle snů a představ, určitě něco stojí.
prosklená sprcha

Harmonii vašeho bydlení a zároveň úsporu energie, určitě zajistí kvalitní osvětlení s úspornými a LED žárovkami. Při dostatečném denním osvětlení máte mnohem více energie a více se soustředíte. Abyste se cítili dobře i při umělém osvětlení, které zvlášť v podzimních a zimních měsících používáte o mnohem více hodin, než na jaře a v létě tak osvětlení v každé místnosti by mělo splňovat určitá specifika, která souvisí i s bezpečností.

 

    v  KUCHYŇ 

Varná a pracovní plocha v kuchyni s kvalitním příjemným osvětlením, jež vám zajistí bezpečnost při vaření. Dobré osvětlení může zabránit popáleninám nebo pořezání. Zářivkové podlouhlé trubice, nebo zapuštěná svítidla, která osvětlují pracovní pult a jsou navíc úsporná. Takto může dobře posloužit i bodové osvětlení. Nad jídelním stolem by mělo být stropní svítidlo ve vzdálenosti přibližně 55 cm od stolu a mělo by osvětlovat celý stůl.

 úsporná zářivka

    v  KOUPELNA

Při silném světle, které umístíte v centru, uvidíte všechny nečistoty a tak si můžete koupelnu udržovat vždy v dokonalém pořádku. U zrcadla je ideální mít světla z obou stran. Například bodová světla, která jsou zabudovaná do obkladových dlaždic. Kvůli vlhkosti je pro bezpečnost důležité, aby všechna světla měla dvojí izolaci a ochranu před stříkající vodou a párou.

 
Design svítidel v interiéru bude podle vašeho výběru, s intenzitou a úsporou osvětlení vám naopak rádi poradí odborníci ve specializovaných obchodech.

 

[ssba]