Hurá, jedeme na cyklistický výlet!

Celé rodiny vyrážejí na celodenní výlety, kdy je potřeba být příslušně vybavený. Kromě přilby a láhve na vodu je zapotřebí pořídit si funkční a pohodlné oblečení.
Od toho je tu nabídka cyklistického oblečení Silvini https://www.c-store.cz/craft/eshop/85-1-BIKE-CYKLISTIKA, protože zde najdete vše, co budete na svých toulkách potřebovat.

tři cyklistky v červeném tričku

Membránová bundaje skvělá do nepříznivého počasí. Ochrání vás před deštěm i větrem. Použitý materiál je odlehčený s vodoodpudivou a prodyšnou membránou. Díky podlepeným švům pod ní zůstane vše suché i při silnějším dešti.
Softshellové bundyjsou vhodné do chladného počasí, kdy tělo je v teple a zároveň je chráněno. Tenčí bundy jsou vhodné jak na cyklistiku, tak na běžky. Jsou prodyšné a zároveň odolné proti větru a vodě. Zateplené je můžete obléknout na turistiku i běžky. Vnitřní strana udržuje tělo v teple díky fleece materiálu.
Cyklistické větrovkyjsou lehce sbalitelné. Každý cyklista by jednu měl vždy mít u sebe. Je vytvořená z lehkého a hustě tkaného materiálu, který je odolný proti větru a navíc je prodyšný.
Primaloft bundy jsou ze synteticky tepelně izolačního materiálu, který díky ošetřeným vláknům nepohlcuje vlhkost. Materiál je podobný peří. Bunda je prodyšná, lehká a dobře sbalitelná.

cyklista ve vzduchu

Funkční prádloje v přední části vyrobeno z lehkého rychleschnoucího materiálu s vysokou prodyšností.
Dětské kraťasy AVISIOjsou elastické, mají cyklistickou vložku a ochranné reflexní doplňky v zadní části a na bocích pro zvýšenou bezpečnost. Nalezneme tu i protiskluzový potisk na dolním okraji nohaviček, aby při jízdě dobře držely.
Ale i vysoké cyklistické ponožky Allaro jsou důležité. Jsou tenké a vyrobené z odolných funkčních materiálů. Pata, špička a kotníky jsou zesílené proti oděru. Lem má anatomický tvar do písmene Y. Jsou speciálně vyrobené jako pravá a levá ponožka. Díky elastickému pásku se neposouvají v botě.
Mikinyjsou vyrobené ze zatepleného materiálu nebo z úpletu, který má termoizolační vlastnosti.

[ssba]