Lasergame – zábavná kolektivní hra

Hledáte nějakou zábavnou kolektivní hru, kterou byste si mohli užít společně s přáteli, a to za každého počasí? Aktivitu, při které byste jen tak neseděli, ale při které byste se naopak hýbali, ale aby vyloženě nešlo o sport? Pak vyrazte do herní arény a vyzkoušejte akcí nabitou laser game. Že o této hře slyšíte poprvé, a ještě ji doposud neměli možnost vyzkoušet? Tato týmová sportovně-společenská hra vás určitě bude bavit. Od doby jejího vzniku se těší stále větší popularitě. Vyzkoušejte ji i vy.

Aztec (12)

Nemusíte se obávat první návštěvy, pokud jste v herní aréně ještě nikdy nebyli. V aréně totiž můžete vyzkoušet různé typy her, a to jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro ty nejzkušenější.

Objevte v sobě soutěživého a bojovného ducha. Získávejte body za různé typy zásahů a buďte lepší než váš protivník.
Nuda? Ta při této hře rozhodně nehrozí, naopak se připravte na pořádnou dávku zábavy. Vyrazte do herní arény a vyzkoušejte si akční a zábavnou sportovně-kolektivní hru – laser game na Praze 9. Vybrat si můžete hned ze dvou druhů arén a ze spousty různých her podle stupně obtížnosti.

Co vám tato hra dá?

  • Zlepšení fyzické kondice
  • Rozvoj strategického a logického uvažování
  • Spolupráce a komunikace
  • Zábava a zdraví prospěšný pohyb
  • Společně strávený čas s přáteli, rodinou nebo kolegy
  • Překonávání vlastních limitů
  • Akce, zábava, napětí

skupina
Při lasergame se skvěle uvolníte, odreagujete a zapomenete na vaše starosti a povinnosti. Takový relax potřebuje jednou za čas každý, tak proč si ho nedopřát. Občas vypnout hlavu a soustředit se na jinou činnost vám jen a jen prospěje.
Užijte si hru s laserovými zbraněmi. Užijte si parádní turnaj a překonávejte sebe sami. Nechte se i vy strhnout lavinou zábavy, napětí, akce a skvělých zážitků v herní aréně, které můžete prožít společně s vaší rodinou, přáteli nebo s kolegy z práce.

Lasergame – zábavná kolektivní hra
4.8 (95%)4
[ssba]